25 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
6 dni Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
pytanie techniczne
Nadzieja
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 14:01
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Nie, bo są z każdym dniem coraz większe. Ja nie wiem co mogę,pisać??? Mam anoreksję bulimiczną i moje problemy są właśnie takie. Nic na to nie poradzę. Staram się, chociaż mi nie wychodzi. Wiem, że nie każdemu to się musi podobać???
Ale jak mam pisać skoro, niektórzy powiedzą, że przezemnie nie mogą brać udziału w forum. Nie będe pisać jest super jak nie jest! myślałam, że ja też mogę napisać o tym z czym sobie nie radzę????????????
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
martyna
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 14:02
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Nadi ja doskonale pamiętam kiedy to było Sad i jakimi emocjami się kierowałaś kasując posty. Uległaś jednej osobie atakującej Cię a nad resztą się nie zastanawiałaś. Bo wtedy całą awanturę zaczął inny post, którego tutaj także brak.Od dawna mnie wkurza kasowanie własnych postów i popieram jak najbardziej to, że jest ta opcja zablokowana. Trzeba w końcu dorosnąć i wsiąść odpowiedzialność za słowa, także pisane.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Kati
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 14:02
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Pisać czy kasować?...
 
Nadzieja
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 14:07
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

A nie pomyślałyście, że ja wtedy też poczułam sie zraniona i upokorzona, że mnie to wszystko zabolało. Tym bardziej, że to miejsce traktowałam jako bezpieczne.
Martyna tego posta tu nie było, ale to co było wtedy napisane dotyczyło wszystkiego...
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
martyna
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 14:11
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

wiem ze go nie było to był inny wątek, na który Ci odpisałam po czym ktoś jeszcze w zdaniach bardzo nie miłych, Pod wpływem impulsu skasowałaś w tamtym wątku post i wyszło ze gadam z powietrzem.Później poszła dyskusja mniej przyjemna, po której skasowałaś posty w głównym Twoim wątku.
Nadi pisząc musisz się liczyć z tym, że nie wszystkim się będzie to podobać, ludzie są różni i nie uszczęśliwisz wszystkich bo sie nie da.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Nadzieja
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 14:20
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Wiem, ale nie chcę zarzutów, że uprawiam cyrk,że cos komuś narzucam, czy uważam sie za specjalistkę od ED??? Lub, że Wy mi tyle pomogliście, a ja nadal piszę swoje. To naprawde boli.Wasze odpowiedzi, były dla mnie ważne, zawsze są.A ja odsłaniam Wam kawałek dla mnie mojego trudnego świata. Tylko mi naprawdę jest ciężko, gdyby wszystko było takie proste, juz dawno nie miałabym tej cholernej anoreksji. mam okresy wielkich załamań tak jak ostatnio i nie umiem z tym walczyć, ale to nie znaczy że nie chcę???
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
martyna
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 14:29
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Nadi jak każdy z nas piszących, my również mamy chwile słabości i chwile chwały. Tylko Ty się sugerujesz tymi wypowiedziami które sprawiają Ci ból, a co z tymi, które okazują Ci ciepło, odrobinę zrozumienia ? bo przecież są tacy ludzie na forum.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Nadzieja
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 14:38
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Tak, jesteście między innymi Ty Martyna należysz do tych osób, Kati też zawsze szanowałam, i wiele innych osób nie wspomnę o Makro i Perfidi, których też bardzo cenię i lubię.Polubiłam Was i dlatego jeszcze, tu jestem. Zadziałałam wtedy dość impulsywnie, wiem. Złość i rozdrażnienie też są moimi problemami. Nie chciałam Was zranić, a na pewno nie zrobiłam tego świadomie.Przepraszam.
A, wracajac do tego pamiętnego posta nadal, nie uważam, zeby było napisane w nim coś co mogło wywołać, aż taką reakcję. Miałam nadzieję, że odpowie mi na niego Sophers lub Makro. Dlatego napisałam to w tamtym wątku.
Edytowane przez Nadzieja dnia 16/01/2010 14:44
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
martyna
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 14:45
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

ale nie odpowiedzieli bo zdążyłaś wykasować, zresztą odpowiada ten kto chce - prawda?
Chyba czas zakończyć tą dyskusję i wyciągnąć wnioski na przyszłość.Wg mnie każdy może pisać co jego zdaniem uznaje za słuszne, a to czy się z tym zgadzamy czy nie to indywidualna sprawa, odpisując powinniśmy tylko pamiętać szacunku dla drugiego człowieka.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
verdemia
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 14:57
Złoty Forumowicz


Postów: 1809
Data rejestracji: 29.07.09

Nadi to, ze zadziałaś impulsywnie nie oznacza, że nie musisz ponosic konsekwencji takiego działania.
 
Nadzieja
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 15:35
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Zgadza się każdy, może odpowiedzieć to prawda, zreszta po to jest forum. Kazdy może wyrazić swoje zdanie. Tylko, ten post napisany wtedy przez Szarą był atakiem na mnie.ja tak odczułam. To co napisała było obraźliwe i krzywdzące dla mnie. Gdyby to co chciała powiedzieć sformułowała zupełnie inaczej, nie byłoby całej sprawy. Powtarzam każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, zawsze tak uważałam. Tylko tutaj potrzebny jest szacunek dla drugiej osoby i chociaż troszeczkę zrozumienia w stosunku do jego choroby, czy zaburzeń.

Verdemia, oczywiście, nigdy nie unikałam konsekwencji swojego postepowania i nie zamierzam tego robić.
Edytowane przez Nadzieja dnia 16/01/2010 15:37
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
szara
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 19:53
Awatar

Startujący


Postów: 124
Data rejestracji: 11.11.09

Można się dogadać, można jakoś dojść do ładu, bo i mnie wtedy poniosło- ale nie ma mowy o dialogu, jak ktoś wypiera się czegoś, co napisał- a tym może być takie kasowanie postów. Męczy mnie, że gdzie nie wejdę, trafiam na twoje objawy. Jak mi się nie podoba- mogę nie czytać. No więc właśnie nie chcę czytać. O twoich objawach.
Czytając tamto, przypomniałam sobie dawne koleżanki, jak na wszystkich patrzyły z wyższością, jakby mówiły "ach, te przyziemne istoty, które muszą się odżywiać, my jesteśmy ponad to". I jak pomyślałam, jak byś oceniła moją przyjaciółkę i chłopaka... Wkurzyłam się. Wiem, że to nie było ok. Ale skoro swoją wymyśloną nadwagę uważasz za taką straszną, to pomyślałam, że ludźmi z prawdziwą nadwagą na pewno gardzisz. Przypomniałam sobie jak uważałam, że tylko jedna dziewczyna w klasie jest grubsza niż ja. Pomyślałam, że ty mogłabyś na mnie patrzyć z taką wyższością. Gapić się na mnie w bufecie, skubiąc jakiś light jogurcik. To nie było sprawiedliwe, przelałam na ciebie złość na osoby których nawet nie znasz. Ale nie bardzo widzę szanse, żeby to teraz tłumaczyć i naprawiać, bo przecież tylko ty masz problem, a ja bladego pojęcia nie mam, o czym mówię, a w ogóle z powietrzem sobie mogę pogadać.
O niektórych własnych problemach boję się choćby myśleć, i strasznie trudno sama przed sobą szczerze ustalić, czy "nic mi nie będzie", czy jest jakiś problem. Więc nie pytam ciebie o zdanie. Nawet nie sugeruję ci już zająć czymś istotniejszym niż gadanie w kółko o objawach, jedzeniu, rzyganiu, i tak dalej. Twoja sprawa. Chcę tylko o tych objawach nie musieć czytać.
I jestem za tym, żeby postów nie było wolno kasować. Szkoda tylko, że trzeba uniemożliwić kasowanie, żeby nikt się nie wycofywał w taki sposób.
 
martyna
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 20:06
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Szara proszę Cię. Było minęło, nie zaczynajmy od nowa, nie czyńmy znowu tu ringu na słowa.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Makro
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 20:35
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Tym bardziej, że ten wątek do tego nie służy. Więc "peace" - proszę o przeniesienie wojny w inne miejsce.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
@gnieszka
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 20:39
Awatar

Finiszujący


Postów: 222
Data rejestracji: 20.04.09

Shock Makro chyba lepiej poprosić o złożenie broni niż tylko przeniesienie wojny na inne tereny.
[img]http://blogs.abc.net.au/queensland/images/2008/08/21/peace_symbol_3.gif[/img]
'Już ci nigdy nie uwierzę
iskiereczko mała.
Najpierw błyśniesz, potem zgaśniesz,
ot i bajka cała.'
 
Makro
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 20:49
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

hmm. Zmieniaj to co możesz zmienić? Wink
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Nadzieja
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2010 21:50
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Makro mój ostatni post w tym wątkuProsi

Szara, nie chcę z Toba się kłócić, czy prowadzić wojny. Bo to nie ma sensu.
Przykro mi, że w swoim otoczeniu spotkałaś takie osoby, przykro mi też, ze pomyslałaś, że ja taka mogę być. Nigdy na nikogo nie patrzyłam z wyższością, ani nie traktowałam kogoś gorzej, ze względu na wygląd.Ba, jedna z moich nalepszych koleżanek ze szpitala, jest przy kości. Dla mnie jest ok. Podoba się sobie i to jest najważniejsze. Dla mnie w drugim człowieku zawsze liczyło się to co ma w środku, jakim jest człowiekiem. A ,teraz powiem Ci coś co Cię zdziwi za pewne , podobają mi się dziewczyny (orientację mam normalną) trochę przy kości mające biodra, bo ładnie wyglądają. Nie potrafię tego tolerować tylko, u siebie. To, że nieraz piszę, że zazdroszczę wystajacych kości, wiem, że to jest chore, ale nie umiem tego wyjaśnić, jestem wtedy zupełnie inną osoba, wychodzi ta druga...Nie wiem jak to wyjasnić bo dla mnie jest to trudne także...Wiesz dzisiaj zobaczyłam na zdjeciu anorektyczkę, właściwie same kości, ja nie chcę tak wyglądać, to jest dla mnie przerażające. Boję się. Nie mogę uwierzyć innym w to, co mi mówią na temat mojego wyglądu, mimo, że wiem, że to jak siebie postrzegam jest chore i irracjonalne. Mówią mi to lekarze, a ja mimo wszystko...jest to dla mnie niepojęte. Po tej całej terapii, którą przeszłam do tej pory, już wiem, kiedy nasilają się objawy. Kiedy zieję do siebie najwiekszą nienawiscią, kiedy ona mówi mi, co mam robić? Wtedy, gdy nasilają się moje problemy. Tylko tak umiem sobie z nimi radzić. Niestety.
Wiem, że nie chcesz tego czytać, rozumiem to.Masz do tego prawo i tego nie neguję.
Mam anoreksję i nie potrafię na dzień dzisiejszy nie patrzeć przez jej pryzmat, a tak bym chciała, żeby to już się skończyło.Albo żyć normalnie, albo umrzeć po prostu.Jestem zmęczona. Nie umiem wyjaśnić, tego co myślę, robię i czuję. Bo na dzień dzisiejszy nie rozumiem siebie.
Szara ogłośmy rozejm. Ja się ograniczę do swojego wątku, jeżeli chodzi o moje objawy.
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
szara
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 18/01/2010 19:42
Awatar

Startujący


Postów: 124
Data rejestracji: 11.11.09

To ja tu tylko wpadłam sie pod tym "rozejmem" podpisać. Oburącz Wink
 
@gnieszka
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 26/01/2010 18:02
Awatar

Finiszujący


Postów: 222
Data rejestracji: 20.04.09

ekhmm mam problem z avatarem - mianowicie nie daje się on wsadzić na forum nie wiem dlaczego. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić?
'Już ci nigdy nie uwierzę
iskiereczko mała.
Najpierw błyśniesz, potem zgaśniesz,
ot i bajka cała.'
 
Makro
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 26/01/2010 20:19
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

rozmiar nie jest większy niż 100x100 px i większy niż 30 kB?
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
hej i pytanie Przedstaw się 6 02/10/2019 22:18
Pytanie Depresja 10 05/01/2019 16:32
Pytanie Zaburzenia odżywiania 8 11/12/2017 20:26
Hej :) + wazne pytanie Przedstaw się 5 23/06/2015 22:55
Pytanie o NN Nerwica natręctw 10 31/03/2015 18:22

50,288,431 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024