24 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
6 dni Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Praca a chad
Utracjusz
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 25/10/2016 00:03
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 39
Data rejestracji: 14.12.15

[quote][b]erteska napisał/a:[/b]
/.../ Czy to kwestia dobrze dobranych leków? Co się zmieniło przez ten rok, że jest u Ciebie taka poprawa?
[/quote]

Leki na pewno. Przyzwyczaiłem się je zażywać i po prostu żyję normalnie. Przeżywam wszystko nieco mocniej niż inni, ale to nie oznacza, że mnie to paraliżuje Smile Ot, nie traktuję się jak wariata, tylko zwykłego człowieka.

[b]KokiSordino[/b]: jak poszła rozmowa?
 
Sandra
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 22/04/2017 16:28
Finiszujący


Postów: 296
Data rejestracji: 23.10.16

Praca to straszny wysiłek umysłowy i fizyczny dla mnie. Podziwiam was,że dajecie radę. Mi po miesiącu podziekowali.
 
Utracjusz
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 16/05/2017 23:30
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 39
Data rejestracji: 14.12.15

[quote][b]Sandra napisał/a:[/b]
Praca to straszny wysiłek umysłowy i fizyczny dla mnie. Podziwiam was,że dajecie radę. Mi po miesiącu podziekowali. [/quote]

Ja już miałem tyle momentów, że mieli mi podziękować, że naprawdę wydaje mi się to loterią. Może warto podejść, że jeśli nie ta, to inna praca Smile
 
martyna
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 06/06/2021 18:19
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Tak mnie naszło na refleksję, jeszcze rok temu poważnie zastanawiałam się nad rentą by mieć jakiś dochód a dziś pracuje na kierowniczym stanowisku.
Ta choroba niesie ze sobą różne doświadczenia. Nie wiem czy podołam obowiązkom, które łączą sie z nowym stanowiskiem. Poki co daje radę, ale zobaczymy jak przyjdzie gorszy czas. I mogę pracowac zdalnie a to mnie cieszy Wink
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Hobo_Clown
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 06/06/2021 20:42
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 8
Data rejestracji: 25.05.21

Gratuluję i życzę Ci powodzenia!
Mi też się udaje pracować, jestem aktywna zawodowo. Niestety zwykle dwa razy w roku biorę zwolnienie lekarskie, ponieważ nie daję rady... Poza tym praca działa na mnie terapeutycznie i cieszę się, że mogę pracować.
 
swistak
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 07/06/2021 17:55
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1757
Data rejestracji: 11.08.14

Cieszę się, Martyno i powodzenia!

Ano, praca często nadaje rytm życiu i przekonanie, że robimy coś dla innych, że jesteśmy potrzebni. Hobo, czy w Twojej pracy wiedzą o chorobie? Czy korzystasz z PFRON?

Sam mam lęki społeczne i nie kryję się z tym, chociaż mi nawet radzili, żebym nie mówił o nich.
 
martyna
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 08/06/2021 08:43
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Dziekuje Wam Smile mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Hobo_Clown
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 14/06/2021 15:52
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 8
Data rejestracji: 25.05.21

[quote][b]swistak napisał/a:[/b]
Cieszę się, Martyno i powodzenia!

Ano, praca często nadaje rytm życiu i przekonanie, że robimy coś dla innych, że jesteśmy potrzebni. Hobo, czy w Twojej pracy wiedzą o chorobie? Czy korzystasz z PFRON?

Sam mam lęki społeczne i nie kryję się z tym, chociaż mi nawet radzili, żebym nie mówił o nich.[/quote]


W mojej pracy o moim Chadzie wie tylko szef. Poza tym, ponieważ część pracowników pytało o mój stan zdrowia, o to co się dzieje itd., to dwie osoby mają informacje, że leczę się z powodu depresji (może to się rozeszło poza te dwie, nie wiem).Są jeszcze tacy, którzy myślą, że mam problemy z układem pokarmowym i dlatego biorę zwolnienia, a ja ich nie wyprowadzam z błędu. W mojej pracy jest ścisłe grono, mało osób i niestety "wszyscy wszystko wiedzą" o innych...

To, że szef wie jak jest ułatwia mi pracę, ponieważ nie mam problemów, kiedy idę na zwolnienie z powodu nawrotu - on to naprawdę rozumie.
Myślę, że dużo zależy od pracodawcy, jaki on ma stosunek do tego typu spraw.
 
martyna
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 27/06/2021 13:53
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Bardzo się cieszę bo jestem wyważona w swoich decyzjach dotyczących zespołu, którym kieruję.
Zastanawia mnie fakt czy jest możliwe żeby otoczenie nie widziało, że coś jest nie tak? zwłaszcza moje otoczenie które ma jakąś tam wiedzę?
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
martyna
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 31/07/2021 10:20
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

ta mnie natneło jak to możliwe że nikt w pracy nie połapał się że choruje? nie pisze to o nowej pracy ale ogólnie o dotychczasowym xx stażu pracowym?
możliwe tp że będąc w środowisku medycznym, medycznym psychiatrycznym.?
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
pinezka
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 25/09/2022 10:18
Rozgrzewający się


Postów: 5
Data rejestracji: 24.09.22

[quote][b]martyna napisał/a:[/b]
ta mnie natneło jak to możliwe że nikt w pracy nie połapał się że choruje? nie pisze to o nowej pracy ale ogólnie o dotychczasowym xx stażu pracowym?
możliwe tp że będąc w środowisku medycznym, medycznym psychiatrycznym.? [/quote]
Może umiesz tam dobrze funkcjonować? Albo jakoś przybierać odpowiednio dobrane maski?
Swoją drogę trochę zazdroszczę. U mnie się połapali w ciągu 3 miesięcy.
 
martyna
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 25/09/2022 14:08
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Nie wiem czy się maskuje bo ja widzę te inność w moim wydaniu.Ostatnio miałam stan mieszany byłam na zwolnieniu lekarskim, po powrocie mimo, że było lepiej nadal wg mnie trzeba albo ufać albo nie brać pod uwagę że ktoś choruje.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Bezsennosc w Chad Choroba afektywna dwubiegunowa 20 22/11/2021 00:36
Trójmiasto:Poszukiwana Grupa wsparcia dla partnerów osob z Chad Przedstaw się 9 22/08/2021 22:21
Jeszcze żona chłopaka z chad Przedstaw się 4 05/11/2020 18:48
Chad a dalsze życie i wychowywanie razem dzieci Choroba afektywna dwubiegunowa 5 30/07/2020 20:55
Jak sobie poradzić w związku z CHAD Przedstaw się 4 24/04/2020 19:04

50,286,079 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024