23 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
4 dni Offline
Klara Klara
3 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
Brak szacunku dla ...
RedKate
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2014 23:11
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Perfidia!!! Hurrraaaaa!!!Hura
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
birbantka
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2014 23:38
Awatar

Finiszujący


Postów: 360
Data rejestracji: 31.08.14

Czy to jeszcze jest "przyjazne forum oferujące wsparcie dla leczących się psychiatrycznie i ich bliskich" czy już turniej walk MMA ? (pytanie retoryczne) myśliciel
Gratuluję "poziomu" moderatorom dyskusji i antagonizowania swoimi wypowiedziami wąskiego kręgu stałych bywalców z nowo przybyłymi forumowiczami. Zasada dziel i rządź to widocznie wasze motto. Wczoraj pozbyliście się [b]Sonica[/b] (nie zastanawiacie się co się z nim stało? w ogóle was to obchodzi? )Ciekawe kto będzie następny? (O mnie się nie martwcie - będę tu wracać codziennie, żeby robić za wasze sumienie, które (jak widać) gdzieś zwiało.
[i][small][color=#006666]"Któż zaufa człowiekowi, który nie ma gniazda
i zatrzymuje się tam, gdzie go mrok zastanie?" (Syr 36, 27)[/color][/small][/i]
 
sailor_moon
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2014 23:41
Awatar

Rozgrzany


Postów: 96
Data rejestracji: 26.06.12

Rzeczywiście czasem niektórym zdarza się skomentować stare, nieaktualne tematy. Nowi użytkownicy mają na poczætku problem z odnalezieniem sie na forum ale mnie przyznam że Oliwia miała dużi racji w swojej odpowiedzi odnośnie całej sytuacji na forum. Często świeże oko nowego członka jest bardziej obiektywne i wnosi więcej niż starego wyjadacza. Martwi mnie to że niektórzy tu uważają się za lepszych i ważniejszych. Słowa niektórych są pełne hipokryzji, krzywdzącej krytyki a czasem i drwin. Użytkownicy z dłuższym stażem powinni wspierać i naprowadzać na właściwy tor nowicjuszy, to forum jest właśnie po tp żeby sobie nawzajem pomagać, niestety są czasami od tego odstępstwa. Takie jest moje zdanie.
chaos theory
 
Olivia
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2014 23:41
Awatar

Finiszujący


Postów: 299
Data rejestracji: 06.09.14

birbantka, dobrze powiedziane. Ale zobacz plusy tego forum , przynajmniej wychodzi co im dolega może nawet nie są tego świadomi. Poziom zostawia wiele do życzenia. Ale przecież jest więcej osób nie należy zawracać sobie głowy jednostkami
[color=#669933]Everybody has someone that hates on you because you have something they want.[/color]
 
RedKate
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2014 23:49
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Jeśli ktoś zamierza dbać o moje sumienie, to odradzam, ma się bardzo dobrze bez niczyjej pomocy. I proponuję opuścić ten wątek, bo chyba nie jest właściwym robienie panelu dyskusyjnego w prywatnym miejscu nieobecnego członka forum. Są tu bardziej neutralne miejsca.
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
Olivia
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2014 23:50
Awatar

Finiszujący


Postów: 299
Data rejestracji: 06.09.14

Sailor moon - napisałam w starym poście bo zwyczajnie niezauważyłam daty tam widniejącej Smile a temat wcale nie wydawał mi się na skończony wręcz przeciwnie. Dzięki że są tacy ludzie zdystansowani ,bardzo dobra cecha sailor moon Smile więcej dystansu proszę kulturalnie Smile
[color=#669933]Everybody has someone that hates on you because you have something they want.[/color]
 
birbantka
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2014 23:53
Awatar

Finiszujący


Postów: 360
Data rejestracji: 31.08.14

Dzięki Olivia.
Jak mówi pewna stara rewolucyjna pieśń [i]"ludzie zjednoczeni nigdy nie będą pokonani"[/i] Ja jestem dobrej myśli - wierzę, że na dłuższą metę zawsze zwycięża zdrowy rozsądek, ludzie uczą się ze sobą rozmawiać i w końcu - podają sobie ręce. Wink spokojnej nocy wszystkim!
[i][small][color=#006666]"Któż zaufa człowiekowi, który nie ma gniazda
i zatrzymuje się tam, gdzie go mrok zastanie?" (Syr 36, 27)[/color][/small][/i]
 
Perfidia
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2014 23:54
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Jak to mówią - całe życie człowiek się uczy. Dziękuję za oświecenie mnie co powinnam, a co nie. Normalnie życie od razu stało się piękniejsze.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
sailor_moon
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 10/09/2014 00:05
Awatar

Rozgrzany


Postów: 96
Data rejestracji: 26.06.12

Ktoś komuś może zwracać uwage ale odwrotnie już nie. Obraźmy sie wszyscy.
chaos theory
 
Olivia
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 10/09/2014 00:06
Awatar

Finiszujący


Postów: 299
Data rejestracji: 06.09.14

Nie ma za coGrin moja dobra dusza zawsze pomoże
[color=#669933]Everybody has someone that hates on you because you have something they want.[/color]
 
Perfidia
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 10/09/2014 00:14
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Dobra! Ja ja zawsze jestem za porządnym obrażaniem się!

foch
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Makro
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 10/09/2014 00:52
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Leczeniu choroby mówimy tak!
Ostentacyjnemu onanizowaniu chorobą mówimy stanowcze nie! Grin

[quote]Gratuluję "poziomu" moderatorom dyskusji i antagonizowania swoimi wypowiedziami wąskiego kręgu stałych bywalców z nowo przybyłymi forumowiczami. Zasada dziel i rządź to widocznie wasze motto. Wczoraj pozbyliście się Sonica (nie zastanawiacie się co się z nim stało? w ogóle was to obchodzi? )Ciekawe kto będzie następny? (O mnie się nie martwcie - będę tu wracać codziennie, żeby robić za wasze sumienie, które (jak widać) gdzieś zwiało.[/quote]

[b]birbantka[/b]
[color=#ff0000]1. Decyzje moderatorów nie podlegają publicznej dyskusji - masz zatem pierwsze ostrzeżenie.[/color]

2. Nie bronię, abyś wzięła pomaganie innym w swoje ręce. Średnio mnie to interesuje, chyba że będzie miało to charakter nagabywania.
Edytowane przez Makro dnia 10/09/2014 00:54
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Olivia
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 10/09/2014 01:21
Awatar

Finiszujący


Postów: 299
Data rejestracji: 06.09.14

"Ostentacyjnemu onanizowaniu chorobą mówimy stanowcze nie!Grin "
dotyczy wszystkich zarówno nowych jak i starych forumowiczów...
[color=#669933]Everybody has someone that hates on you because you have something they want.[/color]
 
birbantka
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 10/09/2014 01:45
Awatar

Finiszujący


Postów: 360
Data rejestracji: 31.08.14

[hide][b]Do Wielkiego Wodza Makro[/b]
Ja, mein Herr. Jak totalitaryzm to pełną gębą! Co prawda nie umiem jeszcze maszerować tak pięknie jak północnokoreańscy żołnierze, ale potrafię trzymać buzię na kłódkę, żeby nie zakłócać wam zbytnio mokrych snów o potędze.
Wasze słowa i czyny najlepiej o Was świadczą i, mówiąc szerze, powstał z tego niezły maszkaron. Daleko was takie postępowanie nie zaprowadzi. Wink
Wulgarność Twojej wypowiedzi, [b]Szanowny Wodzu Makro[/b], pozostawiam jedynie do oceny czytelników.
A teraz litania do Nieomylnego Admina:
Bądź pozdrowiony O Wielki Makro - Słońce Tego Świata. Najwyższy i Nieomylny Przywódco Tego Forum. I Ty - Grupo Trzymająca Władzę - Wraz z arcymądrą Perfidią i zawsze sprawiedliwą Sigmą.Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski
(wystarczy czy potrzebujesz więcej wazeliny ?)
------------
[i]"Istnieją dwie nieskończone rzeczy- wszechświat i ludzka głupota"[/i] A. Einstein[/hide]
[color=#ff0033]Ban na 7dni[/color]
Edytowane przez Makro dnia 10/09/2014 01:55
[i][small][color=#006666]"Któż zaufa człowiekowi, który nie ma gniazda
i zatrzymuje się tam, gdzie go mrok zastanie?" (Syr 36, 27)[/color][/small][/i]
 
bp
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 25/03/2015 13:08
Awatar

Rozgrzany


Postów: 86
Data rejestracji: 24.01.13

Witam,
Brawo Olivia! Masz dużo racji w tym co napisałaś - aż dziwne, że ktoś tak trafnie to ujął.
Starałem się zawsze być ok, a otrzymywałem większość policzków.
Czyż bicie w, hm sorry, pysk od DOBREGO człowieka jest dobrem.
Nie sądzę.
Dzisiaj wiem, co należy robić, aby próbować się zmienić i wymusić na zmianę wokól mnie. Tylko, że to jedynie wiedza. Praktyka jest zbyt trudna.
PS
Bardzo mnie cieszy, że napisałaś.
A RedKate się myli: "A rozmowa jest sprzed pół roku, nie wiem po co teraz do tego wracać..." - zawsze jest sens do czegoś wracać, jeśli np. chce się pomóc.
Ja przecież wróciłem...
PS
Bardzo mnie cieszy, że napisałaś.
 
RedKate
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 25/03/2015 14:11
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Cóż, ja nadal uważam że toczenie dyskusji u kogoś, kto aktualnie nie pojawia się od dłuższego czasu, jest mało eleganckie, jak panoszenie się w domu pod nieobecność gospodarza. A tu sytuacja była dość specyficzna (co widać po reszcie dyskusji), ale wracać już do tego nie będę.
A z innej beczki, Twoje słowa:
[quote]Moze dlatego tak nie lubię ludzi[/quote]
Skoro tak ich nie lubisz, to czemu sam oczekujesz od nich sympatii?
[quote]jestem mądry i potrzebuję aby ludzie to widzieli i doceniali [/quote]
"... a skromność to tylko jedna z moich wielu zalet" Pfft
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
Rat Lover
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 25/03/2015 17:15
Awatar

Rozgrzany


Postów: 100
Data rejestracji: 16.03.15

[quote][b]bp napisał/a:[/b]
Ostatnio jedna babka mówiła o tym jak jej syn pojechał na wyspy. Tu spotyka panią w agencji pracy i nawija po angielsku, męczy się bo słabo zna język. Podchodzi szef. Chłopak się przedstawia. Następnie szef pyta pracownicę czemu rozmawiają po angielsku skoro ona jest Polką?...Pracy brak - informuje Polka rodaka. Po jakimś czasie syn spotyka tego szefa na ulicy: hello. hello. Co u ciebie? Szukam pracy, idę na spotkanie... Szef mówi: Ty idź na to spotkanie, ale jak ci znowu odmówią to przyjdź do mnie, dam ci pracę. Odmówili. W agencji w/w syn znowu rozmawia z Polką. Polka informuje w/w syna o braku pracy. Wchodzi szef i pyta o pracę przy składanie palet. Polka odpowiada, że zajęte. Szef: Jak to zajęte jak nadal potrzebują... Okazało się że Polka trzymała pracę dla znajomego z Polski.
Płęta: Kochajmy się i szanujmy jak mówi Pismo Święte - z drugiej strony co Polkę obchodzi w/w obcy rodak. Niech zdycha z głodu, wraca do Polski lub daje d... za granicą. Grunt to rodzina, nasi znajomi, przyjaciele. Nieprawdaż?
A gdzie [b]przyzwoitość[/b]? [b]Należyte[/b] i [b]sumienne[/b] wykonywanie [b][u]obowiązków[/u][/b]? Gdzie? Odp.: w d... Przecież ksiądz i tak rozgrzeszy a Bóg? Na pewno przebaczy.
[/quote]

Skąd ja to znam... jak to się mówi - z autopsji. Ja również oczekuję od ludzi tego samego co Ty, czyli przyzwoitości i należytego wykonywania swoich obowiązków. Niestety, ludzie są ludźmi: kombinują, kręcą, mataczą. Taki już nasz urok, niestety. Nie dotyczy to tylko Polaków, bo Irlandczycy zachowują się podobnie (innych narodów nie znam dość dobrze, by oceniać). Generalnie dobry człowiek oczekuje tego samego od innych, czyli dobroć za dobroć. Gdyby wszyscy tacy byli! Ehh, Świat byłby piękny... albo cholernie nudny Wink
 
swistak
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 25/03/2015 22:54
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1757
Data rejestracji: 11.08.14

[quote][b]bp napisał/a:[/b]
A gdzie [b]przyzwoitość[/b]? [b]Należyte[/b] i [b]sumienne[/b] wykonywanie [b][u]obowiązków[/u][/b]? Gdzie? Odp.: w d... Przecież ksiądz i tak rozgrzeszy a Bóg? Na pewno przebaczy.
[/quote]
Po pierwsze, warunkiem odpuszczenia grzechów jest żal za nie, co jest trudne do osiągnięcia przy perfidnym postępowaniu wg takich założeń.
Po drugie, za popełnienie grzechu grozi też kara doczesna.

EDIT:
Po trzecie, konieczne jest zadośćuczynienie, które w tym wypadku jest dosyć trudne.
Edytowane przez swistak dnia 26/03/2015 09:20
 
bp
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 14/03/2016 18:33
Awatar

Rozgrzany


Postów: 86
Data rejestracji: 24.01.13

Czyli (mówię o p. Świstaku) niewielu będzie zbawionych.
Obawiam się, że Ja również będę miał z tym kłopoty.
PS
Jak zacząłem post, chyba wyczuwacie dużo złości, jadu.
Dziś chyba jest trochę lepiej ale droga długa...Papa do zmiany (oby na lepsze)
Edytowane przez bp dnia 14/03/2016 18:34
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dzisiaj zrobiłam/em dla swojego leczenia Psychoterapia 880 12/04/2022 16:39
Trójmiasto:Poszukiwana Grupa wsparcia dla partnerów osob z Chad Przedstaw się 9 22/08/2021 22:21
Trening metapoznawczy dla pacjentów ze schizofrenią Schizofrenia 5 25/06/2021 00:37
Prezent dla dziecka 12-13 lat Dzieci 11 01/01/2021 16:44
Brak górki i lit Leki 5 06/04/2020 02:04

50,278,768 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024