16 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
3 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 tygodni Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline
Alia Alia
6 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
6 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
Brak szacunku dla ...
bp
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 24/03/2013 01:38
Awatar

Rozgrzany


Postów: 86
Data rejestracji: 24.01.13

No właśnie... dla wszystkiego. Mówię o Nas Polakach, Katolikach, Ludziach.
O tym, że chodzimy do kościóla, wierzymy w Boga, ale dokuczamy Sobie nawzajem, szydzimy, ponizamy,...
O tym że nie szanujemy Siebie Samych, pracy innych Ludzi, wlasnego Państwa, przyrody. Mówię o tym ,że mówimy o tym że
na świecie giną dzieci z głodu i Im bardzo współczujemy, o tym że nasze Polskie dzieci nie mają co jeść i trzeba je dożywiać
ale wywalamy chleb do śmieci, same śmieci wywalamy byle gdzie tylko nie do śmietnika, bo niech ktos inny czyści,
bo "co to mnie obchodzi". Przykład: Brak wody w pociągu - zwracam uwage konduktorowi. Jego odpowiedź: Na Euro będzie. I
była. No w koncu My Polacy musimy się pokazać, co sobie O nas Zagranica pomyśli. Sam Kaczynski obraził się na
Prezydenta Komorowskiego że ten wygrał wybory i Mu ręki nie usciśnie! - z prezesem nie można wygrywać,
on Kaczynski jest Polską, ale jak
przyjechał Obama to takiej gratki Sobie nie ominął, przybył, uścisnąl reke Naszego Prezydenta, Prezydenta Obamy... Jest Mi
smutno, że tu mieszkam ,że tu się urodziłem i że tu umrę, że tacy ludzie jak kaczyński otaczają Mnie na każdym kroku: dwulicowi,
zakłamani, karierowicze, bezczelni...
Wreszczcie Kaczyński wymyślił język nienawiści, a nie znam polityka bardziej opętanego nienawiścią niż on sam.
Naprawdę jesteśmy małym narodem i słabym. I tak już będzie, bo nic i nikt nas niczego nie nauczy.
Moze dlatego tak nie lubię ludzi, tak nie lubię Polakow.
PS
Było niestety trochę polityki, ale pismo to to nie język nienawiści, to język prawdy i smutku i pewności że nic się nie zmieni bo nikogo (Polaka) to nie obchodzi."
 
RedKate
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 24/03/2013 03:07
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Bp, z całym szacunkiem, ale to bełkot. Ludzie są ludźmi, mają swoje wady, zdarzają się i uczciwi, i kanalie, i bohaterowie, i tchórze, i altruiści, i samolubne skąpiradła. Skąd pomysł, że Polacy są akurat jacyś szczególni pod tym względem?
A jeśli chcesz polityki, to mam taką radę: obejrzyj sobie dwa filmy. Pierwszy to "Defilada" Fidyka, drugi to "Człowiek z żelaza" Wajdy. Myślę, że gdyby Polacy byli tacy głupi i źli, to tego drugiego filmu nigdy byś nie zobaczył, bo o naszych losach opowiadałby ten pierwszy.
Trochę realizmu, trochę obiektywizmu, trochę wyobraźni. Nie cierpię malkontentów...
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
girl interrupted
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 24/03/2013 15:08
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

A szacunek dla siebie samego masz bp? Bo od tego się wszystko zaczyna - od uszanowania siebie, swoich emocji. IMHO, choć piszesz pokrętnie to widzę Twoje zagubienie w otaczającej Cię rzeczywistości gdzie rzeczywiście czasem brak szacunku, ale zasada jest taka: zacznij szanować SIEBIE i zobacz, co takiego się wydarzy wokół Ciebie. I opisz nam tutaj te zmiany, ale uprzedzam, że to nie stanie się w pięć dni tylko trochę dłużej.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Perfidia
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 25/03/2013 08:35
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Strasznie czarna ta Twoja wizja. Nie lubię takiego generalizowania. Na co dzień spotykam się zarówno z życzliwymi gestami jaki i tymi niezbyt miłymi. Sama staram się być miła dla innych, z wyjątkiem tych, którzy w stosunku do mnie zachowali się nie w porządku, tych olewam.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
marii33
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 25/03/2013 09:28
Rozgrzewający się


Postów: 2
Data rejestracji: 21.03.13

bp, ilu jest ludzi to tyle charakterów i nie wszyscy są tacy sami.
 
bp
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 25/03/2013 11:16
Awatar

Rozgrzany


Postów: 86
Data rejestracji: 24.01.13

Witam,
Przede wszytkim dziękuję za wpisy.
Tak jestem zagubiony, ale wydaje Mi sie że Ludzie Mnie nie rozumieją, a ja mam z Nimi problem (lęki, czy wręcz strach przed Nimi - zacząłem leczenie, idzie wolno). Jeśli chodzi o szacunek do Siebie. Co to na Boga znaczy? Nie wiem. Naprawdę źle się czuję na ziemi, nie jest Mi dobrze wśród innych. Nie ufam ludziom - brak Mi do Nich usmiechu, zapału by być razem.
Mam wiele zalet ale one dla Mnie nic nie znaczą - jestem mądry i potrzebuję aby ludzie to widzieli i doceniali - brak mi ich szacunku, nie chcą Mi go okazać, dać - dlaczego? Zazdroszczą Mi czegoś, czy po prostu nierozumieją, może jestem dziwakiem? Aha, a może po prostu widzą (tak myśle na 100%) że jestem nieśmiały, słaby i się nade mną wyżywają, czują wyższość (czują sie lepsi) i chcą (muszą?) Mnie zdominować!!! - myślę że TAK jest! - przecież jesteśmy tylko zwierzętami (myślącymi).
Bez akceptacji ludzi (w moim przypadku) ciężko i smutno jest żyć. Dawno bym się zabił - ale się nie odważyłem - jestem zbyt myślacy, żal Mi było smutku jaki bym sprawił Matce.
PS
Szkoda że na tak wiele "przeczytań" odpowiedziały tylko 3-y osoby. A moje wątki - poruszyłem pełno spraw - były mocne!
 
Perfidia
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 25/03/2013 11:21
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Z tego co piszesz ja widzę tyle - problem jest głównie po Twojej stronie, bo wkładasz w głowy ludziom niezrozumienie, zazdrość, wyższość itd. Z takimi uogólnieniami nie ma za bardzo sensu dyskutować, pewnie dlatego wielu osobom nie chciało się napisać.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
bp
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 25/03/2013 11:58
Awatar

Rozgrzany


Postów: 86
Data rejestracji: 24.01.13

RedKate z całym szacunkiem,
To co piszę Ja i ktokolwiek Inny to nigdy dla Mnie nie jest bełkot.
I tym się różnimy. Ludzie to też malkontenci, którym Ja się nie czuję!
 
sigma
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 25/03/2013 14:57
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

A Ty szanujesz ludzi, że oczekujesz od nich szacunku?
Z tego co widzę - nie, przypisujesz im jak najgorsze cechy.
A światem w dużej mierze rządzi zasada wzajemności.
Choćby na przykładzie tego forum - czy Ty się zainteresowałeś naszymi wątkami, że domagasz się aktywnego uczestniczenia w swoim?

A jeśli liczysz na dyskusje o polityce i o tym, że ludzie są źli - to ja się na to nie piszę, bo za bardzo siebie szanuję.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
fluorescent rabbit
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 26/03/2013 21:10
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

chciałabym zauważyć, bp, że te obrazki z podpisami sigma, Perfidia itp to też są ludzie, rozmawiasz z nimi i jakoś ci to idzie, z oporami i postawą pozostawiającą wiele do życzenia ale to zawsze coś. a twoje tezy są mało dopracowane. chcesz wypowiadać się na temat większej grupy osób, oskarżasz o różne rzeczy to usiądź najpierw i przemyśl to na spokojnie, zapisz w formie 'trzymającej się kupy' jak nie wiesz jak to zrób coś w stylu rozprawki w szkole... żeby przynajmniej łatwo się czytało
 
bp
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 08/03/2014 17:19
Awatar

Rozgrzany


Postów: 86
Data rejestracji: 24.01.13

Ostatnio jedna babka mówiła o tym jak jej syn pojechał na wyspy. Tu spotyka panią w agencji pracy i nawija po angielsku, męczy się bo słabo zna język. Podchodzi szef. Chłopak się przedstawia. Następnie szef pyta pracownicę czemu rozmawiają po angielsku skoro ona jest Polką?...Pracy brak - informuje Polka rodaka. Po jakimś czasie syn spotyka tego szefa na ulicy: hello. hello. Co u ciebie? Szukam pracy, idę na spotkanie... Szef mówi: Ty idź na to spotkanie, ale jak ci znowu odmówią to przyjdź do mnie, dam ci pracę. Odmówili. W agencji w/w syn znowu rozmawia z Polką. Polka informuje w/w syna o braku pracy. Wchodzi szef i pyta o pracę przy składanie palet. Polka odpowiada, że zajęte. Szef: Jak to zajęte jak nadal potrzebują... Okazało się że Polka trzymała pracę dla znajomego z Polski.
Płęta: Kochajmy się i szanujmy jak mówi Pismo Święte - z drugiej strony co Polkę obchodzi w/w obcy rodak. Niech zdycha z głodu, wraca do Polski lub daje d... za granicą. Grunt to rodzina, nasi znajomi, przyjaciele. Nieprawdaż?
A gdzie [b]przyzwoitość[/b]? [b]Należyte[/b] i [b]sumienne[/b] wykonywanie [b][u]obowiązków[/u][/b]? Gdzie? Odp.: w d... Przecież ksiądz i tak rozgrzeszy a Bóg? Na pewno przebaczy.
 
Mina
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 08/03/2014 22:03
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

Bp dużo uwagi poświęcasz innym, ich wadom, ich zachowaniom, ich błędom ... to proste, prawda? Trudniej patrzy się na siebie i w siebie. Ktoś mi kiedyś powiedział, że gdy pokazuję na kogoś palcem, by wytykać mu jego uchybienia, to pozostałe 4 palce wskazują na mnie ... myślę, że dużo w tym powiedzonku życiowej mądrości. Patrzenie na innych pozwala na ucieczkę od siebie, na nie stawianie czoła własnym emocjom, trudnościom, a przecież Bp nie masz żadnego wpływu na zachowanie pani pracującej w Anglii, ale na swoje zachowanie masz wpływ, ważne byś ty kierował się uczciwością, przyzwoitością, sumieniem ... pokaż jak to się robi ... mówisz o nienawiści Kaczyńskiego do przeciwników, ale czy ty wypowiadasz się o nim z szacunkiem i chrześcijańską miłością nazywając dwulicowcem?
Spróbuj zamiast skupiać się na innych skupić uwagę na sobie i zamiast na tym co idzie źle, dostrzegać w sobie te dobre strony, na forum jest fajny wątek "dobre momenty" poczytaj i zobacz jak można doceniać różne drobne rzeczy i może też coś od siebie dopisz - np możesz uśmiechnąć się do zmęczonej kasjerki w sklepie, zamiast narzekać, że zbyt leniwie cię obsługiwała, bo pewnie lekceważyła bo jesteś nieśmiały ... (wymyślony przykład)

[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
Olivia
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2014 18:09
Awatar

Finiszujący


Postów: 299
Data rejestracji: 06.09.14

Aż się zdenerwowałam no to co wy tu piszecie na temat BP. Chcecie zeby przestał patrzec źle na innych ,żeby nie komentował kogoś charakteru, nie oceniał innych a sami to właśnie zrobliście.Już go oceniliście. Powiedzenie że ktoś jest zły czyni mnie mnie złą osobą bo kogoś skomentowałam?? - no nie! To czasem jest stwierdzeniem faktu, nie moja opinia wybujała, On nie szanuje innych bo może nikt go nie szanuje wokół ,zasada zależności jak już wspomnieliście. Czemu odrazu zakładacie że on jest osobą która jako pierwsza jest nie miła dla kogoś - może to jest właśnie odpowiedź na tych wszystkich ludzi wokół nas- tych złych, zakłamanych hipokrytów. Czy na tym forum niemożna powiedzieć co się myśli ? A chyba po to to powstało.... BP mówi o tym że ludzie go drażnią ma do tego prawo - jak my drażnimy bliskich swoimi chorobami tak nas irytują ludzie zakłamani itp. Ogarnijcie się troszkę z patrzeniem na kogoś wypowiedzi nie chcecie żeby był krytyczny a sami tacy jesteście, bo wam akurat taka wypowiedź nie pasuje - bo nie lubie Polaków. Ma prawo nie lubić i ma swoje powody ku temu , trzeba zmieniać złe rzeczy a nie olewać i udawać że jest dobrze jak nie jest! Myślicie ze udawanie że jest dobrze jest dobrym podejściem? Nie! zrobienie żeby było dobrze jest dobrym podejsciem a nie olewanie i udawanie. A żeby było lepiej należy pierwsze zauważyć co idzie źle ,ponarzekać na to, pozastanawiać się , zrobić plan i to zmienić , a nie olać jak już to mówię po raz setny ;p jestem zawiedziona waszymi odpowiedziami. TAK CZEKAM NA HEJTY MOJA STRONE ;p
[color=#669933]Everybody has someone that hates on you because you have something they want.[/color]
 
RedKate
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2014 18:18
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Po pierwsze to była spokojna dyskusja, tak samo jak bp miał prawo wypowiedzieć swoje zdanie, tak samo mam ja i ktokolwiek inny na tym forum. I nikt nie olewa, nie udaje, każdy ma swoje sposoby na radzenie sobie z trudnościami i każdy ma prawo je tu wyrazić.
A rozmowa jest sprzed pół roku, nie wiem po co teraz do tego wracać...
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
Olivia
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2014 18:24
Awatar

Finiszujący


Postów: 299
Data rejestracji: 06.09.14

Niebardzo ale nie będe swojego zdania nikomu wciskać na siłę , wracać może nie ale forum czytam dopiero od wczoraj dlatego teraz to piszę a nie pól roku temu...
[color=#669933]Everybody has someone that hates on you because you have something they want.[/color]
 
sigma
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2014 18:45
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

O jakże ja uwielbiam takich dwudniowych użytkowników, którzy wpadają na forum i informują nas, jak mamy ze sobą rozmawiać, żeby było dobrze Grin

Jeśli czekasz na hejty to zmień forum, bo tu zabaw w hejtowanie się nie tolerujemy.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Olivia
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2014 18:57
Awatar

Finiszujący


Postów: 299
Data rejestracji: 06.09.14

o ironio ...;D przeczytaj właśnie co napisałaś/ napisałeś , Czyli dwudniowi nie mogą się wypowiadać na forum , w jakimś stopniu Ci to przeszkadza że nie jestem tu od roku a od dwóch dni ;D Ja nie mówie jak ma ktoś z kimś rozmawiać przeczytaj jeszcze raz co napisałam
[color=#669933]Everybody has someone that hates on you because you have something they want.[/color]
 
Perfidia
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2014 22:13
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09


[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Olivia
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2014 22:27
Awatar

Finiszujący


Postów: 299
Data rejestracji: 06.09.14

Nie ma to jak profesjonalne podejście Grin Panie Boże chroń nas Prosi
[color=#669933]Everybody has someone that hates on you because you have something they want.[/color]
 
sigma
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 09/09/2014 22:34
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Perfidia!!!
Hura
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dzisiaj zrobiłam/em dla swojego leczenia Psychoterapia 880 12/04/2022 16:39
Trójmiasto:Poszukiwana Grupa wsparcia dla partnerów osob z Chad Przedstaw się 9 22/08/2021 22:21
Trening metapoznawczy dla pacjentów ze schizofrenią Schizofrenia 5 25/06/2021 00:37
Prezent dla dziecka 12-13 lat Dzieci 11 01/01/2021 16:44
Brak górki i lit Leki 5 06/04/2020 02:04

50,244,082 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024