29 Marca 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
3 dni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 dni Offline
swistak swistak
3 tygodni Offline
Alia Alia
3 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
4 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
świecący królik- klub dyskusji nad dziwnymi sprawami
ef
Dodany dnia 25/05/2014 01:46
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

noo, i okej Wink
trzymaj tak dalej i odzywaj się czasem Wink
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
Nieustraszona
Dodany dnia 25/05/2014 12:03
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Brawo rabbit
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
fluorescent rabbit
Dodany dnia 28/05/2014 20:38
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

dzięki Wink

i też na terapie chodzę, z taką starszą babką sobie gadamy o bzdetach raczej. ale na początku mi to bardzo pomogło, zmotywowała mnie żeby jednak te najgorsze dni wytrzymać, tzn powiedziała że według niej to ja się nadaję tylko do ośrodka i że nie mam szans sama przestać i że jak 3 dni wytrzymam to się zdziwi. no i faktycznie, najpierw 4, potem chyba 2 a potem jakoś miesiąc
 
fluorescent rabbit
Dodany dnia 27/06/2014 18:16
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

przeraźliwie dawno mnie nie było

znowu mam rozkminę efkową, wydaje mi się że wszyscy chcą mi zrobić źle, że się gapią, gadają na mnie itp, to jest uciazliwe :/ może na prawdę gadają ale żeby tyle gadali co mi się czasami wydaje to nie sądzę. i jestem strasznie podejrzliwa. to przez dziury w mózgu?? otchłań fetowa wciąga mi rozsądek? inteligencję już wciągnęła dawno... inne opcje to chad, brak jedzenia no i oczywiście że faktycznie gadają. zbieram się poważnie w sobie żeby zapytać się psychiatry ale muszę się najpierw zebrać w sobie i się zapisać, a dziwnie mi z tym, głupio.

tak to spoko, policja mnie spisała przedwczoraj ale nie za ćpanie bo nie miałam i nie mam. mama mi pije a tatusia zamkneli. peszek. niezbyt się nadaję do radzenia sobie z takimi rzeczami, z życiem ogólnie.
 
modliszka
Dodany dnia 27/06/2014 21:15
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 2327
Data rejestracji: 26.10.09

[quote]mama mi pije a tatusia zamkneli. peszek. niezbyt się nadaję do radzenia sobie z takimi rzeczami, z życiem ogólnie.[/quote]
współczuje rabbitEhmm
[i]Złamać można praktycznie wszystko, nawet
serce.
Lekcje, których udziela nam życie, nie przynoszą
mądrości, lecz blizny i zrosty.[/i]
 
Mina
Dodany dnia 28/06/2014 01:18
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

Co do ludzkiego gadania - koleżanka podsunęła mi przypowieść, którą jej też ktoś wcześniej podrzucił:
Pewnego dnia ojciec postanowił udać się wraz z jedenastoletnim synem i ich osłem na targ. Aby tam dotrzeć, należało przejść przez cztery miejscowości. Ojciec zwrócił się do syna tymi słowami: Usiądź na ośle, a ja będę szedł obok
Gdy przechodzili przez pierwszą miejscowość, mieszkańcy szeptali: Patrzcie, koniec świata, syn, który jest młodszy od ojca, siedzi na ośle, a biedny staruszek musi iść piechotą. Ojciec usłyszał to i zwrócił się do syna: Posłuchaj, ludzie mówią o nas źle, lepiej będzie, jak ja usiądę na ośle, a ty pójdziesz piechotą. Tak też zrobili.
Gdy przechodzili przez drugą miejscowość, usłyszeli szemrzących: No popatrz tylko, ojciec siadł na osła, a dziecko idzie piechotą wśród tylu niebezpieczeństw!
To usłyszawszy, ojciec i syn, aby uniknąć nieprzychylnych komentarzy, postanowili obaj dosiąść osła.
Gdy przechodzili przez trzecią miejscowość, posłyszeli takie głosy krytyki: Biedny osioł! Musi dźwigać cały ten ciężar, ludzie nie mają szacunku dla zwierząt!
Usłyszawszy to, uznali, że najlepszym wyjściem będzie, jeśli dalej obaj pójdą na piechotę.
Gdy dochodzili do czwartej miejscowości, usłyszeli drwiące i wyśmiewające ich głosy: Popatrzcie no jacy głupcy, mają osła, a idą na piechotę.

Co z terapią Rabbit?
Edytowane przez Mina dnia 28/06/2014 01:21
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
fluorescent rabbit
Dodany dnia 09/07/2014 23:52
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

nie chodzę. umówiłam się jakiś czas temu ale nie mogłam serio pójść i potem się już nie zapisałam. wiem że powinnam ale nie z ćpaniem. dlatego tam mi nie po drodze.
kiedyś w podstawówce i gimnazjum mialam fazy na radykalne i bardzo radykalne odchudzanie. potem jakoś to olałam jak poszłam do liceum, staralam się być tylko 'w normie', teraz znowuż nie jem za bardzo. nie czuję się najlepiej, miesza mi się wszystko, jestem zmieszana. nie ogarniam. jestem dosyc dużym bałaganem.
 
tajfunek
Dodany dnia 10/07/2014 06:53
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

wiesz,ze powinnas wiec czemu sie nie zapiszesz? W czym problem?
 
fluorescent rabbit
Dodany dnia 17/08/2014 23:53
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

@tajfunek, nie zapisałam się w końcu tam, to było takie bardzo średnie miejsce, pełno dzieciaków z problemami, nie chciałam się tam jakby zagłębiać, w te dzieciaki. smutek mnie ogarniał tam. nie wiem, może kiedyś jeszcze pójdę. mam taki pomysł, bo ja jestem nie wiedzieć czemu bardzo dobra w tłumaczeniu dzieciom fizyki, może się tam zatrudnię jako korepetytor, za free, może to coś da komuś

@Mina to nie do końca było tak że ja się przejmuję że gadają, tylko mi się wydawało że knują, spiskują, szykują mi klody pod nogi, wiesz, takie równiutkie. ale dzięki, się rozpisałaś Wink teraz już jakoś staram się radzić, bo wiem że nie ma nikt motywu żeby knuć na mnie spiski, komu by się to opłacało?

ogólnie radzę sobie, możliwe że będzie normalnie. nie wiem, zobaczę. jak zrobię licencjat za miesiąc to może będzie ok. bo jak się nie uda to raczej wszystko będzie do chrzanu. cisnę Wink
Edytowane przez fluorescent rabbit dnia 18/08/2014 06:31
 
swistak
Dodany dnia 18/08/2014 09:34
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1757
Data rejestracji: 11.08.14

Powodzenia, Rabbit!
Cieszę się że napisałaś.

Jak sprawa z fetą? Dalej jesteś czysta?

Naprawdę zachęcałbym cię to tej pomocy dzieciakom. Myślę, że da Ci to frajdę i satysfakcję.
 
Mina
Dodany dnia 20/08/2014 17:05
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

Rabbit, wydaje mi się, że dobrze rozumiem twoje przekonanie, że najlepiej jak poradzisz sobie sama, że przecież nie jest tak źle by aż do terapii się uciekać, wystarczy wziąć się w garść itp...
Terapia - nie wyklucza własnego wysiłku by sobie radzić, by komuś pomagać, by organizować sobie życie, może jednak te twoje wysiłki ukierunkować tak, by przynosiły jak najbardziej satysfakcjonujące efekty, by to radzenie sobie ze sobą nie przypominało juz takiego bicia piany na oślep. Piszesz tutaj także o poważnych rodzinnych problemach, na które nie ma możliwości byś pozostawała obojętna jakkolwiek byś się nie starała zachować dystans, dzięki terapii mogłabyś spojrzeć na wszystko z innej perspektywy i może dzięki temu lzej by ci się żyło.
To tyle zachęty z mojej strony. A wybór jaką iść drogą, by było ci dobrze oczywiście należy do ciebie :-)
Powodzenia :-)
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
swistak
Dodany dnia 20/08/2014 17:08
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1757
Data rejestracji: 11.08.14

Mina, bardzo Ci dziękuję za tego posta, jest jakby skierowany do mnie.
 
Mina
Dodany dnia 20/08/2014 17:16
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

Proszę Świstak, miło, że komuś dał coś pozytywnego Smile
Edytowane przez Mina dnia 20/08/2014 17:16
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
fluorescent rabbit
Dodany dnia 25/08/2014 22:10
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

wzięłam rano depakine, jestem ostatnio bardzo zestresowana, nie umiem sobie z tym radzić, pomyślałam że mnie to uspokoi i ogarnie. pomogło, bardzo. bardzo. mogłam normalnie pracować cały dzień. ostatnio chcę być normalna. mieć dobre relacje z przyjaciółmi, rodziną, moim facetem, normalnie skończyć studia, normalnie się cieszyć życiem. na prawdę tego chcę.
zajrzałam na fejsa wczoraj po długiej przerwie, chyba rocznej. dawni znajomi robią super rzeczy, na prawdę imponujące. przy nich moje życie wygląda na zmarnowane. mam nadzieję że mam jeszcze jakieś szanse...
 
Misiu
Dodany dnia 25/08/2014 22:20
Awatar

Finiszujący


Postów: 231
Data rejestracji: 09.07.14

Rabbit, żyjesz. A to oznacza że masz jeszcze szansę osiągnąć bardzo wiele, czy też robić różne niesamowite rzeczy.... Tak samo jak i te całkiem zwyczajne. Co zrobisz i na ile skorzystasz z życia, zależy od Ciebie!
Smile
 
swistak
Dodany dnia 25/08/2014 23:05
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1757
Data rejestracji: 11.08.14

Rabbit, poczytaj sobie wątek Martyny:
http://mam-efke.pl/forum/viewthread.php?thread_id=2400

i zobaczysz do czego można dojść poprzez terapię.
 
modliszka
Dodany dnia 26/08/2014 15:06
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 2327
Data rejestracji: 26.10.09

Trzymam kciuki żeby to nie było 'ostatnio' a już zawszeSmile No i żeby Ci się to wszystko pospełniało!
[i]Złamać można praktycznie wszystko, nawet
serce.
Lekcje, których udziela nam życie, nie przynoszą
mądrości, lecz blizny i zrosty.[/i]
 
Mina
Dodany dnia 26/08/2014 20:48
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

Rabbit, szanse ma każdy, życzę ci powodzenia, takiego nie na pokaz dla ludzi, by nikt nie zauwazył słabszego samopoczucia lub by ktoś na fejsie podziwiał twoje życiowe dokonania ( to często bywa tak naprawdę złudną gonitwą, ucieczką przed pustką w sobie - czymś co tak bardzo zajmuje, by zabrakło sił czasu i myśli na odczuwanie), ale takiego głębokiego, prawdziwego, wewnętrznego imponującego dokonania, który osiągając będziesz dumna sama z siebie, nie oglądając się na innych Smile
Wg mnie, w takim pogodzeniu się ze sobą pomaga terapia Smile
Edytowane przez Mina dnia 26/08/2014 20:52
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
Alia
Dodany dnia 26/08/2014 21:10
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

Pierwszy krok już zrobiłaś - wzięłaś jednak leki. Teraz ważne, żebyś brała je regularnie, zgodnie z zaleceniami lekarza. A jako krok kolejny - terapia.
 
fluorescent rabbit
Dodany dnia 23/12/2015 14:10
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

ok przypomniałam sobie o forum. może napisze co u mnie, jestem na 5 roku już, będę robić magistra prawdopodobnie niedługo.
Lecze sie w monarze bo sie z ćpaniem przegieło, na morfinowo, jem leki, mama do mnie codziennie dzwoni pyta sie czy wziełam. Mieszkam z moim facetem teraz.
Zaraz jedziemy a święta, jutro z rana.
Będą straszne święta, do tej pory nikt nie wiedział w domu że ma w rodzinie ćpunke. Mam nadzieje że nie będą o tym gadali za bardzo...........
Mega wstyd, ewidentnie będzie ultra wstyd. walk of shame.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Badania nad nikotyna Znalezione w sieci 1 19/11/2021 01:08
królik Nasze wątki - część otwarta 211 20/03/2015 15:35
Ważne badanie nad schizofrenią Znalezione w sieci 1 12/08/2014 21:02
pomozmy innym zapanowac nad umyslem :-) Ogłoszenia 1 12/03/2014 16:50
o wyższości świąt wielkanocnych nad Bożym Narodzeniem Psychoterapia 5 07/04/2012 19:11

50,118,315 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024