23 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
4 dni Offline
Klara Klara
3 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Dziecko w rodzinie homoseksualnej
RedKate
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 20/08/2014 23:33
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Sigma, zgadzam się, dramat takich rodzin polega na tym, że w świetle prawa drugi opiekun nie będący biologicznym rodzicem jest dla dziecka obcym człowiekiem.
Dlatego mówię o adopcji, bo temat wzbudza w naszym kraju wielkie kontrowersje. W przypadku rodzin, gdzie jeden rodzic jest rodzicem biologicznym, sprawa dla tych, którzy są tematem zbulwersowani nie jest już taka prosta - przecież nie można matce zabronić wychowywać własnego dziecka i jednocześnie dyktować, z kim może być w związku.
Nie wiem jakie życie w Polsce mają ci, którzy tak wychowują dziecko, jeśli trafią na odpowiednie otoczenie (lub o nie zadbają) pewnie może być nie najgorzej. Jedno wiem - jakoś nie słyszałam, żeby takim dzieciom działa się jakaś krzywda.
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
Alia
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 21/08/2014 09:59
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

[quote][b]Sonic napisał/a:[/b]
Uważam,że dzieci powinny być w rodzinach heteroseksualnych mają one dużo lepszą bazę do rozwoju osobistego.[/quote]

Generalizacja, i to nieuzasadniona. Naprawdę w każdej "normalnej" rodzinie hetero dzieci mają lepiej? Taaak, można o tym poczytać na forum.
 
Rymek
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 22/08/2014 15:42
Rozgrzewający się


Postów: 26
Data rejestracji: 25.06.14

Alia ma rację. Swoją drogą ciekawe czy są jakieś w miarę dokładne statystyki mówiace o tym ile w polsce jest par homoseksualnych wychowujących dzieci. Najbardziej mnie irytuje jak ktoś jest zdania że w takiej rodzinie dziecko na pewno zostanie wychowane na dewianta seksualnego. A przecież homoseksualizm istnieje odkąd świat się kręci i rodzice hetero raczej nie wychowali "specjalnie" swojego syna czy córki na homo, tutaj wychowanie w ogóle, moim zdaniem, nie gra roli. To jest niezależne od nikogo, podejrzewam, że nawet od samego homoseksualisty.
Edytowane przez Rymek dnia 22/08/2014 15:43
 
ania35
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 22/08/2014 18:09
Awatar

Medalista


Postów: 640
Data rejestracji: 14.06.14

wiecie tak czytam i czytam ten wątek i napiszę tak.kiedyś też byłam przeciwna by homoseksualni byli rodzicami wydawało mi się to dziwne. ale potem rozmawiałam z koleżanka i ona pokazała mi inne spojrzenie i to na moim przykładzie więc wybaczcie że tak napiszę wprost chyba wszyscy jesteśmy z rodzin hetero i co jesteśmy tacy szczęśliwi???? mieliśmy idealne dzieciństwo,młodość??
pamiętajmy że pary homo które by miały dziecko a zwłaszcza adoptowaliby to byli by cały czas na oku przez sąsiadów i innych instytucji
wydaje mi się że najważniejsza jest miłość czas poświęcony dziecku i dać mu poczucie bezpieczeństwa
 
Sonic
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 27/08/2014 17:52
Awatar

Finiszujący


Postów: 362
Data rejestracji: 17.08.14

Uważam,że jak ktoś wybiera zabijanie ludzi to powinien wiedzieć,że całe życie spędzi w więzieniu. Jak ktoś wybiera homoseksualizm to powinien wiedzieć,że nie będzie miał dzieci. Bo z pary jednopłciowej się nie da. Teraz dziecko staje się przedmiotem,które można kupić w sklepie ( in vitro),a jak jest wada produktu to można zabić (aborcja).

Uważam,ze to nie jest nieuchronność i pozostaniemy państwem konserwatywnym. Uważam,że w tym temacie nie ma co rozmawiać z homoseksualistami trzeba się przed nimi bronić,a przynajmniej nasze dzieci. Być może to co widzę na tzw "paradach równości" to tylko głupstwo ale ja czuję się prześladowany i molestowany. Jestem Polakiem i mam zagwarantowane w konstytucji prawa religijne i obyczajowe,a muszę oglądać półnagich homosiów czy "marsz szmat". Uważam,że jest to gwałcenie moich praw jako Polaka. Takie zachowania, pokazywanie tego gdziekolwiek w przestrzeni publicznej powinny być srogo karane. Wprowadzanie takich rzeczy na ulicę (i do szkół) jest prześladowaniem mnie. Takie coś nie powinno istnieć, przed dwoma facetami,którzy wychowują dzieci nie ma co z nimi rozmawiać. Trzeba im zabierać dzieci. Nie można z nimi dyskutować i się dogadywać.

Kiedyś dziwkę nazywano dziwką a homoseksualistę dewiantem. Dziś dziwka jest kobietą wyzwoloną,a dewiant kochającym inaczej.

UP

Co do tęczy to jest to symbol homoseksualny. Był sondaż,że większość Warszawiaków jej sobie nie życzy. Więc powinna zostać rozebrana,a nie naprawiana za publiczną kasę.
Edytowane przez Sonic dnia 27/08/2014 18:26
 
Alia
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 27/08/2014 20:25
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

[color=#ff0033]Sonic, pohamuj się. Masz oczywiście prawo do swoich poglądów i możesz je wyrażać, ale pod warunkiem, że będziesz robił to z szacunkiem dla innych. A Twój post jest pełen agresji i pogardy.
Edit: I potraktuj to jako oficjalne upomnienie od moderatora.[/color]
Edytowane przez Alia dnia 27/08/2014 20:25
 
Sonic
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 27/08/2014 21:33
Awatar

Finiszujący


Postów: 362
Data rejestracji: 17.08.14

Przepraszam, może rzeczywiście za ostro napisałem.

Wyjaśnię tylko,że sformułowanie:
[quote][b]Sonic napisał/a:[/b]
Wprowadzanie takich rzeczy na ulicę (i do szkół) jest prześladowaniem mnie. Takie coś nie powinno istnieć[/quote]

Nie nazwałem "tym czymś" homoseksualistów tylko paradę równości, "marsz szmat" i ideologie genderowo-homoseksualną,którą tylnymi drzwiami wprowadza się do kultury, społeczeństwa i szkół.

Jak ktoś poczuł się urażony to jeszcze raz przepraszam.
Edytowane przez Sonic dnia 27/08/2014 21:34
 
RedKate
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 27/08/2014 22:22
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Homoseksualizmu się nie wybiera, a homoseksualista nie jest dewiantem. Poczułam się urażona, bo obraziłeś moich homoseksualnych przyjaciół. Ogólnie pogląd wyrażony przez Ciebie znajduje się mocno poza tymi, które uważam za dopuszczalne w swoim otoczeniu. Kropka.
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
sigma
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 27/08/2014 22:59
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Również się poczułam urażona.
Ludzi głoszących takie poglądy omijam szerokim łukiem, co niniejszym zamierzam czynić.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Sonic
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 27/08/2014 23:33
Awatar

Finiszujący


Postów: 362
Data rejestracji: 17.08.14

Każdy z nas reprezentuje różne nurty. Przeprosiłem za zbyt ostry język i niepoprawne sklecone jedno zdanie,które mogło być źle zinterpretowane (co poprawiłem w poprzednim poście). ,a nie za swoje poglądy.

Dla mnie homoseksualiści to dewianci i pederaści (co nie jest obraźliwe). Uważam,że homoseksualizm się wybiera i,że jest to choroba. Na homoseksualizm można się leczyć w niektórych krajach.

Nie mam nic do homoseksualistów jeżeli się nie ujawniają (tak samo jak Ja nie ujawniam się,że jestem hetero). Denerwują mnie parady homoseksualne (parada równości) gdzie chodzą półnadzy homosie, albo "marsz szmat" gdzie chodzą nagie kobiety. Nie podoba mi się to,że muszę to widzieć i,że widzą to dzieci. Byłbym tak samo przeciwko gdyby podobne marsze robili heteroseksualiści.

Nie podoba mi się,że homoseksualizm i edukacja seksualna prowadzona przez homoseksualistów wchodzi do szkół. Dla mnie (jak i dla większości prawej strony) jest to propagowanie inności już od najmniejszych lat. Nie pasuje mi,że dzieci na zachodzie są uczone przez genderowców i homoseksualistów ubierania prezerwatyw czy masturbacji,a chcą to samo wprowadzić u nas.

Pary homoseksualne mogą się dowiadywać o stanie zdrowia drugiej osoby, wystarczy pójść do notariusza i podpisać odpowiednie papiery. Tak samo z dziedziczeniem.

Co do głównego wątku. Pomijam rozwój dziecka u homosiów bo bym się rozpisał na kilka stron. Dziecko nie jest zabawką i nie obchodzi mnie,że Oni chcą mieć dziecko. Czasami trzeba wybrać. Oni mogą między homoseksualizmem a byciem Ojcem/Matką. Nie róbmy z dziecka przedmioty dzięki któremu możemy spełniać swoje marzenia. ( to też odnosi się do małżeństw hetero.)

Tak samo nie każda rodzina hetero może/powinna posiadać dziecko. Uważam,że dziecku lepiej w domu dziecka niż u homoseksualistów. Jak pełnoletni człowiek chce zamieszkać razem z homoseksualistami to nie ma problemów, większość młodych wyprowadza się z domu kilka lat po studiach.

Pisałem najbardziej łagodnym językiem jak mogłem. Pewnie kilku osobom na forum się to nie spodoba, rozumiem. Jak pisałem wcześniej każdy z nasz reprezentuje inny nurt/ideologie. Każdy z nasz obraca się w innej grupie społecznej o podobnych poglądach. Tak samo w moim środowisku pogląd [b]RedKate[/b] byłby niezrozumiały czy wręcz niedopuszczalny.

Nikt nie miałby z homoseksualistami problemów gdyby nie afiszowali się co chwilę swoją odmiennością.

Nie będę się już wypowiadał w tym wątku by się nie wykluczać, każdy ma swoje poglądy.

UP. Kilka razy użyłem słowa "homoś" to nie miało obrazić po prostu szybciej się pisze niż "homoseksualista".
Edytowane przez Sonic dnia 27/08/2014 23:42
 
RedKate
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 28/08/2014 00:09
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

[quote]
Dla mnie homoseksualiści to dewianci i pederaści (co nie jest obraźliwe).[/quote]
To jest obraźliwe.

[quote]Na homoseksualizm można się leczyć w niektórych krajach.
[/quote]
W niektórych krajach ludzie wierzą w różne rzeczy, pewnie nawet w to, że ziemia spoczywa na czterech słoniach.

[quote]Tak samo w moim środowisku pogląd RedKate byłby niezrozumiały czy wręcz niedopuszczalny. [/quote]
Mam nadzieję, że nie będę nigdy zmuszona obcować z "Twoim środowiskiem".

[quote]Kilka razy użyłem słowa "homoś" to nie miało obrazić po prostu szybciej się pisze niż "homoseksualista".[/quote]
Jaaaaasne.

I może na tym zakończmy tę uroczą światopoglądową wymianę zdań, bo to forum psychiatryczne, a zaraz się zmieni w pole bitwy (bo się wk****łam).
Edytowane przez RedKate dnia 28/08/2014 00:10
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
ania35
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 28/08/2014 00:21
Awatar

Medalista


Postów: 640
Data rejestracji: 14.06.14

Ja chciałam jeszcze dodać że poruszylam ten temat z pewną. Panią psychoanalitykiem, i on stwierdził że po sprawach którymi się zajmuje jako biegły sądowy to naprawdę nie jest ważne czy rodzice są homo czy hetero ważne by kochali.... Co ciekawe właśnie prowadziła sprawę o kazirodztwo.... Ojciec wykorzystywał córkę od kiedy skończyła 10 lat matka o wszystkim wiedziała a kiedy doszło do rozprawy wystroila córkę jak ( przepraszam) kurwe i taka też wystawila jej opinie jako matka. Na całe szczęście psychoanalityk jest dobry w swoim fachu i nie dopusicl by rodzicom uszlo to na sucho
Najgorsze ze takich spraw jest co raz więcej
I to jest straszne, że są ludzie którzy krzywdza własne dzieci
 
Sonic
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 28/08/2014 00:29
Awatar

Finiszujący


Postów: 362
Data rejestracji: 17.08.14

[u]RedKate[/u] Tak samo jak Ja nie zadaję się z twoim środowiskiem. homoś jest zdrobnieniem i nie obraża nikogo, sam dodałem,że to nie miało nikogo obrazić.

Nie chciałem wam przeszkadzać i toczyć jakiś wojen ideologicznych, to nie to forum. Nie będę już pisał na forum by nikogo nie zdenerwować. W moim ostatnim poście starałem się użyć łagodnych słów, wyżej napisałem za ostro za co przeprosiłem.

Nie chciałem wam robić wojen i kłótni na forum, naprawdę. Napisałem tylko swoje zdanie,może lepiej gdyby moderatorzy to wykasowali. Nie chciałem wam przeszkadzać !
Edytowane przez Sonic dnia 28/08/2014 00:33
 
RedKate
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 28/08/2014 00:34
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

[quote]Nie chciałem wam przeszkadzać i toczyć jakiś wojen ideologicznych, to nie to forum. Nie będę już pisał na forum by nikogo nie zdenerwować.[/quote]
Pisz sobie na forum, nikt Cię do tego nie zamierza zniechęcać. Tylko ideologiczne tematy sobie daruj lepiej.
I nie rób teraz akcji "nie podoba mi się w tej piaskownicy więc zabieram zabawki", bo to mało dojrzałe raczej.
I nie róbmy OT.
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
ania35
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 28/08/2014 00:34
Awatar

Medalista


Postów: 640
Data rejestracji: 14.06.14

Sonic ja uważam że miałeś prawo napisać swoje zdanie ale był to naprawdę ostry post.... I może teraz ty się obrazisz za to co napiszę ale uważam że to trochę jednak przejaw niedojrzalosci... Jesteś naprawdę jeszcze młody....
I może ten temat niech zostanie zakończony tekstem by dzieci były po prostu kochane
 
Sonic
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 28/08/2014 00:36
Awatar

Finiszujący


Postów: 362
Data rejestracji: 17.08.14

[b]RedKate[/b] przepraszam, to nie było forum do wygłaszania poglądów i ideałów.

[b]Ania 35[/b] nie obrażam się, masz racje. Za ten post przeprosiłem, powinienem pomyśleć i inaczej ubrać go w słowa.

[b]RedKate[/b] Nie robię takiej akcji, po prostu nie chcę Ci zaszkodzić, nie chcę byś się prze zemnie źle czuła, przepraszam.
Edytowane przez Sonic dnia 28/08/2014 00:39
 
sigma
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 28/08/2014 06:51
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Przeprosiłes, używając jednocześnie nadal pejoratywnych słów " homoś", nie wspominając o szmatach. Kim ty jesteś, żeby kogokolwiek nazywać szmatą?
Nie ma mojej zgody na takie traktowanie innych ludzi, w tym innych uczestników forum.
Gdyby to zależało tylko ode mnie, to po tych " przeprosinach" opuscilbys forum.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Misiu
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 28/08/2014 07:00
Awatar

Finiszujący


Postów: 231
Data rejestracji: 09.07.14

Sigma, on miał na myśli "slut walk" czyli po polsku marsz szmat, na którym kobiety są prowokacyjnie ubrane, a celem tego jest jeśli dobrze pamiętam protest przeciwko gwałtom i manifestacja tego że kobieta ma prawo ubierać się jak chce i to w żaden sposób nie usprawiedliwia gwałcicieli. p.s. Nie dyskutuje z Tobą, chciałem tylko wyjaśnić to jedno.
Edytowane przez Misiu dnia 28/08/2014 07:01
Smile
 
sigma
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 28/08/2014 07:05
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Slut walk nie jest marszem osób homoseksualnych, a tego dotyczy ten temat.
Poza tym - nie wiesz, co ktoś miał na myśli.

I żeby było jasne - moderatorzy tego posta nie skasują. To jest forum dla dorosłych ludzi, którzy biorą odpowiedzialność za swoje słowa. To, co napisałeś, tu będzie i będzie świadczyć o tobie.
Edytowane przez sigma dnia 28/08/2014 07:32
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Nieustraszona
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 28/08/2014 08:15
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Sonic, czy ty wiesz co to jest marsz szmat i czemu służył? Nie miał nic wspólnego z homoseksualizmem. Był poświęcony temu, że kobieta nie jest winna temu, że została zgwałcona bez względu jak była ubrana. Chyba ze też uważasz, że kobiety proszą się o gwałt. Co do reszty to: [quote]To jest forum dla dorosłych ludzi, którzy biorą odpowiedzialność za swoje słowa. To, co napisałeś, tu będzie i będzie świadczyć o tobie.[/quote]
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dziecko z Zespołem Aspergera Nasze wątki - część otwarta 12 14/08/2020 18:08
Osobowość paranoidalna a dziecko Depresja 5 14/12/2016 11:41
dziecko z chad Choroba afektywna dwubiegunowa 5 10/07/2016 21:19
dziecko z Chadowcem.. Choroba afektywna dwubiegunowa 3 20/10/2014 10:47
ChAD a dziecko Choroba afektywna dwubiegunowa 7 07/04/2014 16:13

50,278,919 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024