28 Marca 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
1 dzień Offline
Nieustraszona Nieustraszona
1 dzień Offline
swistak swistak
3 tygodni Offline
Alia Alia
3 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
3 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
Sny
sigma
Dodany dnia 19/05/2013 14:47
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Zdecydowanie do mnie, i jeszcze mnie uprzedzalaś, żebym Ci nie mówiła, ile przytyłam, bo jeszcze bardziej się mnie będziesz brzydzić Pfft
Wyglądałaś tak, jak na zdjęciu z chrzcin na fb Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
martyna
Dodany dnia 05/06/2013 10:50
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

dręczą mnie ostatnio koszmary, dziś pisałam wiersz pożegnalny przed samounicestwieniu się, kilka dni temu śniło mi się że to zrobiłam, że się udało, konkrety co do metody itp. Później była już tylko cisza i spokój, błogi spokój. Takie sny mnie rozkręcają i wywołują niepokój. Sad [small]a ja przecież o tym nie myślę[/small]
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Tessa
Dodany dnia 05/06/2013 11:43
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 806
Data rejestracji: 06.04.13

moze to jakas niekorzystna faza ksiezyca (oczywiscie zartuje), ale ja tez mam ostatnio koszmary i budze sie kilka razy w nocy... sni mi sie albo ze ktos mnie rani (doslownie, fizycznie), albo ze dzieje mi sie cos niedobrego (np ranie sobie nogi i nie moge chodzic). Sni mi sie tez ze wymiotuje... Wczoraj snilo mi sie ze osoba ktorej nie toleruje byla bardzo blisko moich przyjaciol, tak ze oni preferowali jej towarzystwo a mnie kompletnie ignorowali... Wiec siedzialam i patrzylam na ta osobe i znajomych, czujac sie zdradzona, niepotrzebna...
[i][color=#000066][small]'We accept the love we think we deserve'[/small][/color][/i]
 
martyna
Dodany dnia 21/06/2013 09:18
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

dziś śniło i sie że całą noc jadłam, była w jakiś kurorcie i musiała jeść owoce morza, meduzy itp masakra a tam była Tessa Smile w ciąży Grin
Edytowane przez martyna dnia 21/06/2013 09:19
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Tessa
Dodany dnia 21/06/2013 09:41
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 806
Data rejestracji: 06.04.13

Nieeeeeeeeee, tylko nie w ciazy Grin
[i][color=#000066][small]'We accept the love we think we deserve'[/small][/color][/i]
 
Jaskolka
Dodany dnia 09/07/2013 00:41
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

Śniło mi się, że Pogodna mi robiła makijaż*, i że uznała, że rzęs nie można mi malować, bo i tak są za długie Pfft I rzeczywiście, spojrzałam w lustro, a tam takie na 5cm z oczu sterczą...

Pozostała część snu była bardziej hardkorowa i jedyną rzeczą, którą pozwolę sobie przytoczyć, to tekst na koniec wypowiedziany przez kogoś w tym śnie: "Nie ufam jedzeniu, które spier...la ze stołówki" - i tak, jedzenie chciało się oddalić rzeczywiście, ale dla bezpieczeństwa Waszych umysłów nie powiem, co było tym jedzeniem Shock

Śmiem sądzić, że się farby po prostu przy malowaniu nawdychałam... a jutro cały pokój jeszcze mnie czeka!


*może dwa razy w życiu dałam sobie twarz upaciać, brrrrr... No, jeszcze raz jak byłam mała, z kuzynką dostałyśmy takie zestawy z jakimiś cieniami dla dzieci, wymaziałyśmy wszystko na twarz, kuzynka jakiejś alergii chyba na to dostała Pfft
 
tajfunek
Dodany dnia 09/07/2013 07:40
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Ostatnio śniło mi się,że nie mogłam zapalić światła w pokoju, strasznie się bałam. Potem czarna ręka zaczęła mnie ciągnąć przez okno,obudziłam się wystraszona. W śnie pierwszą myślą było,że to ręka ducha Mamy...
Sen bardzo zainteresował terapeutkę i wczoraj trochę czasu poświęciłyśmy mu.
[small] [/small]
 
ef
Dodany dnia 13/07/2013 23:44
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

spałam dziś pod wieczór. śniło mi się, że moje łóżko jest w wodzie, ja pod tą wodą. i testowałam czy na pewno tak jest wyciągając co chwilę rękę, okazywało się, że ponad powierzchnię wody. i nie byłam pewna czy to sen czy jawa.
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
dark
Dodany dnia 13/07/2013 23:59
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 47
Data rejestracji: 25.01.10

Śnić intensywnie zacząłem w szpitalu, po nasennikach zresztą. Mogło to mieć związek z alkoholem, który "zażywałem" na sen wcześniej. Po alko śpię ciężko, bez snów.
Ostatnio snu mam wyraziste, często wątkami łączące się z sytuacjami, sprawami itp. z realnego życia. Przypominają rzeczywistość, choć groteskowo zniekształconą. Niestety, ich treścią jest często moja była, z którą się właśnie rozwiodłem. I to w pozytywnych kontekstach, jak już dawno nie w realu.
[i]"Nauczyłem się śmiać z własnego trupa" Andrzej Bursa[/i]
 
Alia
Dodany dnia 18/07/2013 09:38
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

Śnił mi się dzisiaj stary znajomy, jeszcze z czasów liceum. Znajomy ów we śnie namówił mnie na studia zaoczne z programowania, żeby "mieć lepszą pozycję zawodową" (w rzeczywistości znajomy robi karierę naukową i raczej nie ma zamiaru się przekwalifikować). A ponieważ we śnie, jak i w realiach, znajomy został w rodzinnym mieście, to we śnie stwierdził, że będzie u mnie nocował w weekendy, bo tak wygodniej.
Fakt, był taki moment, że myślałam o drugich studiach, ale raczej o chemii, żeby mieć uprawnienia do nauczania chemii po angielsku Smile
 
pacyynka
Dodany dnia 22/07/2013 18:40
Rozgrzewający się


Postów: 10
Data rejestracji: 18.06.13

Nie wiem, czy to już gdzieś było, ale pewna rzecz ostatnio przydarzyła mi się dwa razy i mocno martwi. Mianowicie myliłam sny z jawą. Tzn. coś mi się śniło, a że było realistyczne i mocno związane z bieżącymi wydarzeniami w życiu, toteż byłam przekonana, że to się wydarzyło, dopiero ktoś mi uświadomił, że to mi się musiało przyśnić, bo nie miało miejsca.... Nie wiem, czy się martwić, czy nie?
 
Perfidia
Dodany dnia 25/07/2013 16:01
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Parę razy spotkało mnie coś podobnego. Nieprzyjemne uczucie, ale nie wywołało paniki. Dopóki sama jestem w stanie odróżnić sen od jawy...
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
tajfunek
Dodany dnia 25/07/2013 16:19
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Dziś śniło mi się, że wygrałam 50000, ależ ja byłam szczęśliwa.
Sen ciężko opowiedzieć, bo dużo w nim się działo i był bardzo zakrecony.
Dzwoniłam do Mamy by sie jej pochwalić wygraną Wink
 
Tessa
Dodany dnia 27/07/2013 09:39
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 806
Data rejestracji: 06.04.13

ja sie zastanawiam co jeszcze moj mozg moze stworzyc Smile
Snilo mi sie ze rozmrazalismy dziecko. Takie dzieci odpowiednio odmrozone w cieplej wodzie sa w pelni zdrowymi pociechami. Niestety, moj chlopak nie zrobil tego odpowiednio i dziecko umarlo... Postanowilismy podmienic je na inne, wiec podstepem mielismy dziecko sasiadki. Skads pojawila sie w snie moja siostra, ktora mowila ze dziecko mozna karmic raz dziennie. Nie zgodzilam sie i powiedzialam ze trzeba czesciej. Wyslalam siostre po jakies gerberki, i w czasie gdy ona byla na zakupach dzieciak pogryzl mnie okropnie :/ uspokoil sie jak dostal papke do jedzenia i wode do picia. Poza tym zachowywal sie jak malpka, przylegal do mnie calym cialem jak go nosilam. Potem jakims cudem miala 3 lata, bo okazalo sie ze to dziewczynka. Spotkalismy sasiadke ktora powiedziala ze jej dziecko umarlo, przez co ja poczulam sie strasznie bo przeciez ono nie umarlo, a zostalo podmienione... Poza tym narosl we mnie strach ze dziewczynka bedzie podobna do sasiadki i wszystko sie wyda, wiec zakrywalam jej oczy... I pamietam ze nie bylam przygotowana, nie mialam pieluszek, niczego, i strasznie sie z tym czulam. Nie mialam nawet wozka, wiec 3-letnia dziewczynke nosilam na rekach i strasznie bolaly mnie plecy. Budzac sie zapytalam chlopaka czemu zabil dziecko, na co on spojrzal sie na mnie jak na psycho... Jakis ten sen za realny byl Smile

Przypuszczam, ze to miks z filmiku ktory wczoraj ogladalam - alarmujacego aby nie zostawiac dzieci w rozgrzanym samochodzie, plus elementy mojej pracy... Choc i tak caly sen byl FREAKY...
[i][color=#000066][small]'We accept the love we think we deserve'[/small][/color][/i]
 
Perfidia
Dodany dnia 27/07/2013 13:54
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Mnie się ostatnio śniło, że dostałam zadanie zakupu kwiatów na ślub (nie mój). Nie mogłam rozpoznać absolutnie nikogo w tym śnie, nawet młodej pary. I najgorsze było to, że w każdej kolejnej kwiaciarni były nie takie kwiaty jak chciałam, więc żałowałam, że nie kupiłam w poprzedniej. Nie był to przyjemny sen wbrew pozorom.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
tajfunek
Dodany dnia 31/07/2013 17:18
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Śniło mi się,ze szłam z Mamą na grób taty. Mama bardzo to przeżywała. Wybierałyśmy znicze, nie mogłyśmy się zdecydować który wziąć.
 
Karla90
Dodany dnia 31/07/2013 17:27
Awatar

Finiszujący


Postów: 262
Data rejestracji: 24.07.13

Mi sie ciagle sni ze po powrocie ze szpitala wrocilam na uczelnie i byl juz prawie koniec semestru i wszyscy juz wiekszosc przedmiotow zaliczyli a ja nie mialam nic, musialam biegac za wykladowcami zeby laskawie wyznaczali mi kolejne terminy kolokwiow i nikt nie chcial dac mi notatek

poza tym snia mi sie bardzo czesto węże to okropne

albo ze probuje przed czyms uceikac a nie czuje w ogole nog ze leze na torach a potrafie sie tylko odpychac rekami zeby z nich zejsc itd...
[i][b]Ile było chwil samotności bez sił
jak długo jeszcze zegar będzie bił[/b][/i]

F50.8, F60.8
 
Tessa
Dodany dnia 31/07/2013 17:35
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 806
Data rejestracji: 06.04.13

heh, a ja nie moge spac... 2-ga noc na tabletkach na sen, mimo to koszmary. Snilo mi sie ze przejezdzali mnie ciezarowka, jak najechali mi na nogi to zaczelam tak krzyczec ze chlopak mnie obudzil spanikowany.
[i][color=#000066][small]'We accept the love we think we deserve'[/small][/color][/i]
 
girl interrupted
Dodany dnia 06/08/2013 00:22
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Dwa sny z wakacji, więcej nie pamiętam, obydwa o terapii:

- byłam zapisana na tę samą godzinę z koleżanką, co mnie trochę zdziwiło, po dojechaniu na miejsce przytrafił mi się efekt "aha, ja mam jednak terapię wieczorem" i... wróciłam grzecznie do domu postanawiając, że przyjadę drugi raz o właściwej porze

- dzwoniłam do terapeutki i po usłyszeniu jej "halo" się rozłączyłam - trochę o tym myślałam, jak bym się czuła, gdyby to się wydarzyło naprawdę... To w moim stylu, bo często dzwoniąc w nowe miejsca mam ochotę tak zrobić. Poza tym myślę, że dla podtrzymania mnie na duchu właśnie takie jedno "halo" by wystarczyło i naprawdę nie trzeba byłoby prowadzić jakiejś głębszej, telefonicznej analizy. Słyszalny dowód na to, że mimo, że jestem teraz na wakacjach, to zawsze mogę zadzwonić żeby usłyszeć [i]halo[/i] Grin
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
ef
Dodany dnia 06/08/2013 00:28
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

jakiś czas temu śniło mi się, że terapeuta powiedział mojej mamie o tych uczuciach, o których mu mówię, o bólu, nienawiści do porzygu...
dziwne. Ehmm
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sny a choroba, choroba a sny. Porozmawiajmy 2 20/08/2013 13:58
marzenia sny koszmary [daydreamer-k] Nasze wątki - część otwarta 125 09/06/2012 20:12

50,111,967 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024