29 Marca 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
2 dni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
2 dni Offline
swistak swistak
3 tygodni Offline
Alia Alia
3 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
3 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
Sny
sigma
Dodany dnia 20/03/2013 11:27
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

A mnie się śniła spora część efki na jakimś treningu (chyba interpersonalnym) organizowanym przez mojego ulubionego psychologa Grin Ale mało szczegółów pamiętam, głównie oglądanie łazienek Pfft I jedną fajną rozmowę Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
york
Dodany dnia 23/03/2013 02:28
Awatar

Medalista


Postów: 559
Data rejestracji: 15.12.10

Moje sny mają związek z przeżyciami danego dnia. Aktualnie żyję komisją zusowską i ten temat śni mi się najczęściej.Sad
Są myśli, słowa nawet, które trzeba głośno wypowiedzieć, aby nas straszyć przestały
 
girl interrupted
Dodany dnia 24/03/2013 01:08
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Sen z dzisiejszej nocy -

Wracałam pociągiem z Bieszczad, ale z małej, bieszczadzkiej wioski nie miałam połączenia kolejowego z Warszawą i stałam na peronie spakowana (peron w bieszczadzkiej wiosce - hehe dobre), z plecakiem i zastanawiałam się, jak ja wrócę do domu skoro nie mam połączenia, nie mam samochodu i już dzwoniłam do mamy (była 21.20), ale rozłączyłam się, bo sobie pomyślałam, że może jednak jakoś do tego domu wrócę, że samodzielnie uda mi się rozwiązać ten problem bez narady z mamą. W końcu wróciłam niby do jakiegoś hostelu, niby na jakiś szlak i zaczęłam sprawdzać, czy wszystko pozabierałam (pewnie w nadziei, że wraz z upływającym czasem znajdę rozwiązanie powrotu do domu).

Znaczenie to ma takie, że nie lubię wracać do swojego domu i czasem rzeczywiście nie mam połączenia autobusowego (albo nie chcę go mieć i udaję, że nie mam jak wrócić i odwlekam to w czasie).
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Karol
Dodany dnia 24/03/2013 09:19
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1156
Data rejestracji: 23.06.12

Dziś pierwszy raz w sen weszła "efka", a dokładnie sigma Ehmm.
[i]The barbarians come out at night.[/i]
 
RedKate
Dodany dnia 24/03/2013 10:03
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Karol, minę masz przy tym taką, jakby co najmniej koszmar senny to był Pfft. Opowiedz może, żeby nie było, że sama postać Sigmy straszna taka :>.
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
Karol
Dodany dnia 24/03/2013 10:25
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1156
Data rejestracji: 23.06.12

Wiesz, przez leki nie mam snów innych niż koszmary albo z serii WTF Pfft. Już się nawet do tego przyzwyczaiłem...
Ale ten to był WTF, a nie koszmar Ehmm.

[i]The barbarians come out at night.[/i]
 
RedKate
Dodany dnia 24/03/2013 10:36
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Ja mam przede wszystkim WTF, ale zaczęłam je nawet lubić. Np dwa dni temu śniło mi się, że jechałam sobie ścieżką rowerową, a przede mną jechało sobie dwóch panów w turbanach na osiołku. Byłam tym faktem bardzo zaskoczona, całkiem naturalny przy tym wydawał się fakt, że sama jechałam na... psie... Shock
Bywają i sny bardziej nieprzyjemne, ale już się przyzwyczaiłam i jakoś mnie nie rozwalają...
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
Karol
Dodany dnia 24/03/2013 10:53
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1156
Data rejestracji: 23.06.12

Kiedyś przy jakimś bardziej chorym śnie albo koszmarze, jeszcze długo po przebudzeniu bym go przeżywał. A teraz - e.. kolejny Wink.

[i]The barbarians come out at night.[/i]
 
sigma
Dodany dnia 25/03/2013 01:01
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Heh, no nie wyglądasz na zachwyconego moją postacią w swoim śnie Grin
No pooowiedz coś więcej Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Karol
Dodany dnia 25/03/2013 08:58
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1156
Data rejestracji: 23.06.12

Nie no, Ty byłaś normalna. Tylko wynajmowałaś pokój u jakiegoś szaleńca. Byłem u Ciebie w odwiedzinach, ale bałem się czy nagle nie przyjdzie i mnie nie poćwiartuje. A łazienka wyglądała jak domowa rzeźnia...
Pamiętam, że miałaś chyba dłuższe, blond włosy.
[i]The barbarians come out at night.[/i]
 
sigma
Dodany dnia 25/03/2013 10:29
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Hm, gdybym jeszcze mieszkała z A., to w sumie takie całkiem realistyczne by to mogło być Grin
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Karol
Dodany dnia 25/03/2013 10:35
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1156
Data rejestracji: 23.06.12

Mieszkałaś...
[i]The barbarians come out at night.[/i]
 
girl interrupted
Dodany dnia 26/04/2013 12:22
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

A ja miałam taki sen : Jakiegoś psa gabarytów i wyglądu ratlerka (no może ciut większy) uratowałam od popełnienia samobójstwa i potem szukałam wspólnie z nim jakiegoś psychiatry żeby go położyć na oddział, no bo jak chciał się zabić to musiał to być bardzo chory i zdesperowany... ratlerek zacieszacz W sumie to dość logiczne: pies do psy-chiatry Wink
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
borcio
Dodany dnia 26/04/2013 20:39
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 784
Data rejestracji: 15.08.12

Girl, niezły sen. A najbardziej rozbroiła mnie Twoja interpretacjaSmile Brawo za pomysłowość Oklaski
[color=#009966][b]"Nadzieja jest ryzykiem, które trzeba podjąć"
Georges Bernanos[/b][/color]
 
Nadzieja
Dodany dnia 26/04/2013 21:11
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Jeden z moich ostatnich porąbanych snów.
Jestem u lekarki która ponoć była jak trafiłam na pogotowie po próbie samobójczej. Tłumaczy mi po co ja to zrobiłam etc i na koniec mówi, że strasznie przytyłam..w czasie tej wizyty strasznie kręci mi się w głowie nie potrafię utrzymać równowagi...
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
aleksandra
Dodany dnia 27/04/2013 15:53
Rozgrzany


Postów: 95
Data rejestracji: 22.04.13

Miałam dzisiaj dziwny sen. Długo nie mogłam zasnąć, a jak już zasnęłam to obudziłam się po godzinie. Śniło mi się, że byłam świadkiem przestępstwa. Wychodząc z komendy policji, zauważyłam sprawców. Powiadomiłam o tym funkcjonariusza. A wtedy Ci sprawcy, wtargnęli na komendę i zaczęli do wszystkich strzelać. Udało mi się uciec na pierwsze piętro i wyjść przez balkon na zewnątrz. Zaalarmowałam policję z sąsiedniej komendy i ... wróciłam przez balkon do zaatakowanej komendy. Schowałam się za schodami. I wtedy usłyszałam jak jeden sprawca do drugiego mówi : sprawdź wszystkie kamery, jak ktoś żyje - zabij. Znalazł mnie, ale nie zabił. Tylko zaprowadził na dach. I pozwolił wybrać - zostać na dachu, albo skoczyć. Dziwny sen. Obudziłam się zlana potem. I już nie zasnęłam.
"Szaleństwem jest zachowywać się w ten sam sposób i oczekiwać innego rezultatu"
 
www.photoblog.pl/porcelanowykredens
Energetyczna
Dodany dnia 16/05/2013 14:24
Awatar

Medalista


Postów: 542
Data rejestracji: 27.04.13

Ja ostatnio mam dużo śnów

1. Jakaś kobieta w ciąży z wielkim ale pięknym brzuchem w pomarańczowej sukience (nie wiem czy to ja czy nie ja) ,sukienka w motylki a w tle złowrogie głosy "Jesteś chora ! Ona jest chora !" w kółko powtarzające i coraz bardzíej wrogie i głośniejsze ,miałam ochotę krzyczeć ale nie mogłam wydobyć głosu w tym śnie

Bardzo często mam motyw bezsilnosci w snach
Edytowane przez Energetyczna dnia 16/05/2013 14:27
" Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko. "
 
sigma
Dodany dnia 19/05/2013 13:38
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Śniło mi się, że jechałam z Nadi pociągiem i sluchalam tyrady pod swoim adresem o tym, jaka jestem tłusta i obrzydliwa i nie można na mnie patrzeć Ehmm
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
martyna
Dodany dnia 19/05/2013 14:13
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

OJPitole Shock sigma, chyba za dużo forum Pfft
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Nadzieja
Dodany dnia 19/05/2013 14:25
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Sigma o ranyShock jak ja już śnie Ci się po nocach...Boisie

Ja to pewnie do siebie i o sobie mówiłamPfft

A, jak wyglądałam w Twoim śnie?
Edytowane przez Nadzieja dnia 19/05/2013 14:28
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sny a choroba, choroba a sny. Porozmawiajmy 2 20/08/2013 13:58
marzenia sny koszmary [daydreamer-k] Nasze wątki - część otwarta 125 09/06/2012 20:12

50,116,805 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024