19 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
09:30:35 Offline
Klara Klara
3 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 tygodni Offline Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline Offline
Alia Alia
6 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
Sny
martyna
Dodany dnia 15/08/2012 08:25
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

a mnie się śniły schody i to że spałam na nich nikt mnie nie mógł dobudzić jak się obudziłam to wyszłam 2-3 i dalej spałam. Nie wiem może to po tab. bo noc była mimo wszystko ciężka .
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
ef
Dodany dnia 15/08/2012 15:59
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

mi się śniło, że przygotowywano mnie w szpitalu psychiatrycznym do operacji mózgu...
aż jestem ciekawa czy to coś znaczy...
myśliciel
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
tajfunek
Dodany dnia 15/08/2012 17:16
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

śniło mi się, że większość osób z mojego otoczenia zmieniało się w wampiry, walczyłam z nimi, zabijałam, miałam nawet bron laserową, ale oni i tak po chwili wstawali, strzelałam w serce i nic...potem próbowałam uciec od nich...ech wstałam mega zmęczona...
[small]Chyba mam w sobie seryjnego mordercę...Ehmm[/small]
 
sensitivechild
Dodany dnia 15/08/2012 17:48
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Później też zasnęłam, w końcu (chociaż miałam fazę, że musiałam ruszać nogami i czułam jakby coś po mnie łaziło) i przyśniło mi się, że wypadały mi zęby - nienawidzę tego. Też śniło mi się, że mała dziewczynka z Rodziny Męża mnie ścisnęła za głowę i nie mogłam nic zrobić, chciałam ją uderzyć, żeby mnie zostawiła, ale też nie chciałam tego zrobić;/ męczące takie sny.
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
Perfidia
Dodany dnia 17/08/2012 22:26
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Jeden z moich najgorszych koszmarów, który powtarza mi się od dzieciństwa jest czarno-biały, coś jakby animacja rysowana tylko ołówkiem, taką niechlujną kreską. Śni mi się rolka czegoś (to nie jest papier toaletowy, ale coś bardziej w stylu zwiniętej asfaltowej drogi) i ta rolka toczy się, najpierw gładko, rozwija się równiutko, a w pewnym momencie zaczyna się gnieść, tworzyć kłębowisko, śmietnik, chaos, obraz przechodzi w czerń, potem - klik - biel i jedziemy od nowa. Dawniej jak mi się to śniło, to budziłam się czując koszmarne mdłości (od tego rolowania pewnie, ja nawet patrzeć na karuzelę nie mogę).

Czy ktoś podejmie się interpretacji? Niepowtarzalna okazja Wink
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
RedKate
Dodany dnia 17/08/2012 22:49
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

O rany, znam to. I ten mętlik, ten cały motek przestaje się mieścić i dusi. Ten sen często dopadał mnie w dzieciństwie. Co ciekawe - najczęściej wtedy, gdy miałam gorączkę, a to często się niestety zdarzało, bo chorowite dziecko ze mnie było. Od lat już się nie pojawił, ale kojarzy mi się ze splątaniem, którego zdarzało mi się doświadczać na jawie. Natłok myśli kojarzył mi się z tym chaosem i poplątaniem.
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
Diuna
Dodany dnia 17/08/2012 23:15
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Ze snów seryjnych.

Banalny powrót do liceum, którego szczerze nienawidziłam. Okazuje się, że cały rocznik musi powtórzyć edukację. W finale, rzecz jasna, się buntuję.
Inny paskudny koszmar- biorę udział w wypadku samochodowym- widzę wszystko w zwolnionym tempie, ale nie mogę nieszczęściu zapobiec, nic nie zależy ode mnie.
Srutututu, pęczek drutu
 
tajfunek
Dodany dnia 28/08/2012 17:40
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Śniła mi się dziś Tęcza. Była moją terapeutką. Na sesji kazała mi ułożyć krzesła na około stołu i powiedzieć kto gdzie siedzi. Były 4 krzesła, bo moja rodzina składa się z 4 osób. Na początku wymigiwałam się mówiąc, że my razem nie jemy przy stole. Jak już chciała to zrobić, zabrała jedno krzesło, Mamy krzesło...do tej pory pamiętam jak mnie to zabolałoZalamka

Potem śniła mi się Sigma. Postanowiła zamknąć mój wątek, bo stwierdziła, ze jest za długi i otworzyła mi nowyWink
Edytowane przez tajfunek dnia 28/08/2012 17:49
 
teczacpt
Dodany dnia 29/08/2012 07:29
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 823
Data rejestracji: 13.08.10

No cóż-sen bardzo realny.Żegnasz się z mamą.A ja.................. parokrotnie w różnych rozmowach na forum i na pv twardo przedstawiałam rzeczywistość-mamy nie ma,nie wróci.
A zamkniecie wątku -to jak zamknięcie pewnego etapu w życiu.
Może pora założyć nowy wątek-nowe życie Tajfunka i pisać tam kolejne strony- o nowych rzeczach w Twoim nowym życiu.
Tęcza

[color=#3333ff]Tylko ci nie robią żadnych błędów,którzy nic nie robią.........[/color]
 
www.teczacpt.pl
martyna
Dodany dnia 29/08/2012 09:39
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Dzis tez snila mi sie tecza Smile wystepowala w dresie w tv.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Alia
Dodany dnia 29/08/2012 16:04
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

A ja znów miałam realistyczny koszmar senny związany ze szkołą. We śnie myłam właśnie głowę, kiedy zorientowałam się, że zaraz zaczyna się rada pedagogiczna, na której muszę być. Przeraziłam się, zaczęłam krzyczeć. Potem wyjrzałam przez balkon (nie wiedzieć czemu byłam w domu rodziców) i zobaczyłam koleżankę z pracy. Spytałam, czy mogę się z nią zabrać jej samochodem, ale ona stwierdziła, że nie, bo jedzie z innym kolegą. I wtedy uświadomiłam sobie, że na pewno nie zdążę i zaczęłam krzyczeć jeszcze bardziej.
Tak, mam obsesję punktualności.
 
Diuna
Dodany dnia 29/08/2012 17:31
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Ostatnio nie pamiętam swoich snów.
Ale podobno strasznie krzyczę przez sen i to co noc.
Srutututu, pęczek drutu
 
girl interrupted
Dodany dnia 03/09/2012 14:10
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Śniło mi się moje pierwsze liceum, którego nie ukończyłam, był zjazd absolwentów, a ja dziwnym trafem byłam na tym zjeździe sprzątaczką, oczywiście wiedziałam, że ludzie z klasy mnie rozpoznają, chciałam schować się w ciemny kąt tak, jakbym wstydziła się swojej pracy. Tak, bo istotnie mam jeszcze jakieś kompleksy na punkcie tego, gdzie pracuję (nasilone ostatnio) i nie wiem naprawdę jakbym się zachowała gdyby doszło do konfrontacji z kimś, z kim nie chciałabym dzielić się sobą i tym, co mnie w życiu spotkało. Chciałabym bardziej dojrzale podchodzić do tematu, ale jak na razie lawiruję niemalże uciekając na ulicach od znajomych, choć nie wiem, ile w tym sprytu, ile wstydu, ile autyzmu, ile zwykłej głupoty, a ile zdania mamy pt. "Nie mów".
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
paulina_pb
Dodany dnia 03/09/2012 15:46
Rozgrzewający się


Postów: 24
Data rejestracji: 28.07.12

Mi się dziś śnił wielki pająk. Lubię sprawdzać w senniku co oznaczają sny, jeśli uda mi się je zapamiętać. Pająk znaczy : "pomyślny znak symbolizujący szczęście i dobrobyt, oznacza też, że niedługo zaspokoimy nasze ambicje(...)". Oby Smile
Im bardziej Prosiaczek zaglądał do środka, tym bardziej Puchatka tam nie było.
 
girl interrupted
Dodany dnia 03/09/2012 20:09
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Paulina z rok temu też sprawdzałam w senniku, teraz bardziej bawię się w swoje interpretacje, ale żeby zinterpretować to trzeba zapamiętać jak najwięcej szczegółów, nie wystarczy tylko symbol np. pająk, ważne też Twoje emocje podczas snu, co się dzieje wokół Ciebie.

Moje sny są bardzo wymowne, bardzo takie realistyczne, zdarza mi się pomyśleć w trakcie snu: "[i]No dobra, to teraz zapamiętuję, bo coś ciekawego grają[/i]" tzn. moja podświadomość gra oczywiście.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
sensitivechild
Dodany dnia 03/09/2012 20:17
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Obudziłam się dzisiaj ok 4 rano, poszłam po coś do picia, ale idąc strasznie się bałam (wznowiły mi się silne lęki). Pewnie dlatego, jak się położyłam, męczył mnie koszmar. Otóż - śniło mi się, że leżałam obok mojego męża - ale to nie był mój mąż, tylko nasz kolega. A ja pamiętam, jak ogromne uczucia do niego w tym śnie żywiłam. Jakieś diabelstwo mi się śniło, z kominów jakieś ryje wyskakiwały, wszystko takie czarne, deszczowe. Jakaś baba nosiła w nocy materace, ja musiałam iść zanieść kluczyk, ona mnie zaczepiła... jak się obudziłam byłam przerażona, a co najgorsze Męża nie poznałam w łóżku ;/ po kilku min przeszło na całe szczęście... ale tak się bałam, że myślałam, że z psem już nie wyjdę Pfft
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
borcio
Dodany dnia 03/09/2012 21:25
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 784
Data rejestracji: 15.08.12

Często zapominam swoje sny już rankiem. Tej nocy nie mogłam normalnie chodzić, ale nie pamiętam już z czego to wynikało. W kazdym razie powtarzają mi się takie sny. Ostatni, jaki lepiej pamiętam, to ten z nocy z czwartku na piątek. Śniło mi się, że były wyniki egzaminu zawodowego na technika(który zdawałam) i okazało się, że z pierwszej części mam wartość progową i zdam go, jeśli z drugiej będę mieć dostateczną liczbę punktów. A czy miałam? Tego już się nie dowiedziałam. Ale wynik w rzeczywistości był dobry, więc chyba sny naprawdę czasem sprawdzają się na opak.
[color=#009966][b]"Nadzieja jest ryzykiem, które trzeba podjąć"
Georges Bernanos[/b][/color]
 
Jaskolka
Dodany dnia 04/09/2012 13:42
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

Ostatnio mi się ciągle śni praca. Ech, żeby nawet we śnie nie mieć wytchnienia od układania długopisów, plecaków, piórników, zeszytów...
 
blackrose1982
Dodany dnia 04/09/2012 13:54
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 855
Data rejestracji: 15.08.12

Ja juz dawno nie snilam... Jak nie sypiam to z tym ciezko. A jak juz zasne to snia mi sie jakies koszmary... Wrrr...Angry
 
borcio
Dodany dnia 05/09/2012 10:19
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 784
Data rejestracji: 15.08.12

Dziś miałam kilka snów, ale większą część ich zapomniałam. A rano śniała mi się moja poradnia. Widziałam się z moją terapeutką, lekarzem(tak, jak wczoraj), ale widziałam też moją była terapeutkę- miała nogę w gipsie... Nie mam pojęcia, dlaczego mam takie głupie sny
[color=#009966][b]"Nadzieja jest ryzykiem, które trzeba podjąć"
Georges Bernanos[/b][/color]
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sny a choroba, choroba a sny. Porozmawiajmy 2 20/08/2013 13:58
marzenia sny koszmary [daydreamer-k] Nasze wątki - część otwarta 125 09/06/2012 20:12

50,255,152 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024