23 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
5 dni Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
Prezenty na święta
bursztynka
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 05/04/2012 22:42
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Ja już przepis dostałam na privieGrin

A tortilla to widziałam takie chipsy z mąki kukurydzianej, w jednej z najpopularniejszych sieciówek- " żubrzyk"Wink, maczam je w zwykłym serku białym, fajna przekąska.

A jest jeszcze tortilla espaniola- rodzaj omletu, tylko, ze jajka wylew się na podsmażone ziemniaczki.

To tyle, bo wiem, że nie wolno za długo rozpisywać się o jedzeniu.


[i]nie stosujesz się do zasad panujących na forum. Ono się dla ciebie nie zmieni![/i]

Grin
 
sigma
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 06/12/2012 00:07
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Święta idą, więc podbijam temat Wink

Posiedziałam dzisiaj trochę na allegro i kupiłam prezenty świąteczne dla wszystkich Grin No, prawie, jeszcze się muszę przejść do optyka, bo jak pytałam A., co by chciała dostać, to stwierdziła, że chusteczka do okularów by się jej przydała... no to dostanie Grin
Chciałam poczuć klimat szperania po sklepach i kupić część rzeczy osobiście, ale po 15 minutach przeciskania się między półkami w empiku mnie wymiotło... klimat poczuję, odbierając przesyłki z poczty, to też jest fajne Wink No i ten dreszczyk emocji - czy każdy wysłał mi to, co zamówiłam, i w odpowiednim stanie... Pfft
Lubię kupować prezenty Wink
Edytowane przez sigma dnia 06/12/2012 00:08
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Perfidia
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 06/12/2012 10:11
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Najbardziej lubię kupować prezenty dla dzieci, choć wymaga to ode mnie samozaparcia, żeby 1. nie wydać nieprzyzwoitych ilości pieniędzy 2. nie kupić prezentów pod siebie, ale pod dzieci (tu się odzywa trauma z czasów mojego dzieciństwa, gdy dostawało się to co, było do kupienia, a nie to o czym się marzyło oglądając katalogi, które babcia przywoziła z RFN).

Makro zażyczył sobie grę, więc tu sprawa prosta. Pasożyt ucieszy się ze wszystkiego (ciekawa jestem jak zareaguje na choinkę). A Szkodnik też dostanie grę - swoje ukochane Angry Birds (całe szczęście, że coś innego niż pociągi).
Rozmyślam nad prezentem dla siebie, ale ciężko mi to idzie Ehmm
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
blackrose1982
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 06/12/2012 10:50
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 855
Data rejestracji: 15.08.12

Ja mam problem z prezentem dla moich siostr; chca dostac gre maksykane ale mam problem z zakupem. Okazalo sie ze ta gea nie jest w naszym kraju dostepna trzeba ja sprowadzic z Francji na zamowienie. Zamowilam i mam nadzieje ze siostry beda zadowolone Smile
[color=#006600][b]"Chcę mocno wierzyć
W to że jeszcze z głębi siebie mogę coś dać"
[/b][/color][color=#006600][/color] L. Kopeć
 
Klara
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 06/12/2012 11:56
Awatar

300% normy


Postów: 7047
Data rejestracji: 16.04.12

KIedyś u mnie z prezentami pod choinkę było świetnie Smile Było nas 8 osób razem mieszkających, a każdy każdemu coś kupował. My, jako dzieci, nawet za 10 zł, byleby jakiś drobiazg był wyszukany i dany Smile Pod choinkę leżało wtedy mnóstwo prezentów, jak tak każdy każdemu coś kupił. Potem umarła babcia, później tato, teraz mój brat, siostra jest za granicą i została nas 4. Ceny też podniosły się. Teraz dalej mamy zwyczaj kupowania każdy każdemu, ale ja np. łączę się z siostrą dla większej kwoty i kupujemy mamie i siostrze drugiej po jednym prezencie. Za to sobie nawzajem dajemy coś, co same sobie wybieramy. Nie ma w tym nic specjalnego, niespodzianki za bardzo też nie. Chodzenia i szukania też nie ma u mnieWink
Wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja
 
sigma
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 06/12/2012 12:34
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Ja też uwielbiam kupować prezenty dla dzieci, mimo że żadnym dzieciom ich nie kupuję Grin Ale jak np. jakiejś gry szukam dla A. (planszowej) i wejdę w dział z zabawkami, to szybko jestem w stanie stwierdzić, że tam 3/4 rzeczy nadaje się nie tylko dla dzieci, A. też by to mogła dostać Grin
Teraz mam frajdę większą, bo prezenty kupujemy też dla Łysego Wink Co prawda możliwości wyboru są bardzo ograniczone, bo on jest w stanie zrozumieć tylko określone rzeczy, a zabawkami się nie umie bawić w ogóle... ale to jest tym większe wyzwanie - znaleźć mu coś, z czego będzie umiał skorzystać, a czego nie ma w ośrodku Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Rat
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 06/12/2012 18:23
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

Prezenty w połowie wybrane , jeszcze nie kupione , na razie ustalam z Bratem i Bratową co rodzicom kupujemy .
Za to dzisiaj na Mikołaja Juniorowi miałam kupić drobiazg ( Bratowa nawet nalegała, by nic nie kupować , tylko przyjść )
Po raz kolejny napiszę , że do sklepów z zabawkami dla dzieci nie mogę wchodzić Wink .... chyba pierwszy raz od ho ho , coś sprawiło mi radość .
( nie w sensie zabawki , ale to że jest taki duży wybór i wiem , że Junior będzie się cieszył ) . Zaskoczyłam panią ekspedientkę . że wiem co to Clifford ( tutaj podziękowania dla Perfidii Wink ) , leżał taki czerwony wielki psiak ... fajny .
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
Pogodna
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 26/12/2012 20:00
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Pogodna musi się pochwalić co dostała na święta, mimo, że teraz myśli sobie, że chciałaby kapcie na usb...
TŻ kupił perfumy moje ulubione,
mama tusz do rzęs, i zszywacz do papieru ale zszywek już nie kupiła,
od teściowej książkę - Kochanie zabiłam nasze koty - Masłowskiej.


A Wy ?

Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
sigma
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 26/12/2012 20:37
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Ja dostałam duużo prezentów. Odkąd zostałam zaliczona w poczet członków rodziny A., to dostaję tyle samo prezentów, co ona. A ona od dziecka dostaje górę prezentów i to się przez lata nie zmienia Wink
Od rodziców dostałam paczkę, a w paczce dwa ciepłe swetry (chciałam Wink ), miętową sól do kąpieli i cztery aniołki (kiedyś zbierałam figurki aniołków. Teraz sama sobie już nie kupuję, ale kolekcję mam sporą i przy takich okazjach mi się powiększa).
Od A. książkę Nurowskiej Dom na krawędzi (kontynuacja Drzwi do piekła, którą też od niej kiedyś dostałam) i wspomnianą już grę Kolejkę.
A od teściów:
- również wspomniane kapcie na usb, choć to był pomysł A., sprzedała go teściowej z braku funduszy Wink
- srebrny łańcuszek z zawieszką - głową wilka (też pomysł A.)
- budzik w kształcie lokomotywy, wydający pociągowe dźwięki (też pomysł A. Grin)
A z autorskich pomysłów teściowej:
- dzbanek z zaparzaczem do herbaty
- pościel (A. ma taki sam wzór, tylko inny kolor, więc wyraźnie dostałam, żeby mieć do kompletu w sypialni Smile )
- ciepłe skarpetki i podkolanówki
- zakładkę do książki - taką dziwną, metalową, z haczykiem zaczepianym o grzbiet... jak to rozpakowałam, to nie wiedziałam, co to jest Grin
- mydełko o zapachu czarnej orchidei
- sześć rożnych aniołków plus dwa takie w zestawie do samodzielnego pomalowania Smile
[small]i dwie torby słodyczy[/small]
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
ef
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 27/12/2012 00:18
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

sigma, jak dużo! Grin

ja dostałam kalendarz kieszonkowy od siostry, żebym się w końcu nauczyła się organizować
i komin taki włóczkowy od brata i bratowej, dostałyśmy wszystkie trzy, razem z mamą i siostrą, tylko w różnych kolorach Smile
i jeszcze czeka na mnie jeden prezent-niespodzianka u kumpeli.
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
Karol
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 27/12/2012 17:38
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1156
Data rejestracji: 23.06.12

dwie książki - reportaż z bałkanów i kaukazu plus dziennik gombrowicza. no i słodycze, kosmetyki.

całkiem miło.
[i]The barbarians come out at night.[/i]
 
Rat
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 27/12/2012 18:43
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

sigma .... nie za dużo ? .... kapcie usb ? wtf ?? myśliciel
czapa , 2 książki ,kubek ( tego nigdy za wiele z moimi łapami telepiącymi się Pfft ) i od super kumpla płyta , zapomniałabym o kartce napisanej własnoręcznie ...to też był super prezent . Nie sms z wierszykiem .
Edytowane przez Rat dnia 27/12/2012 18:46
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
Life
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 27/12/2012 19:31
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3356
Data rejestracji: 26.02.10

A ja sprezentowałam sobie lepszy krem, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że jestem na jego uczulonaBoisie Bo się zaczynam drapaćWink No to mam za swoje...Nie trzeba było wydziwiać i kupić sobie zapasy NiveiGrinGrinGrin
Edytowane przez Life dnia 27/12/2012 19:32
[b][color=#00cc00]Bój się i idź do przodu Wink[/color][/b]

Dla odmiany szczęśliwa Grin
i wkur@@@na... Aaa... Już mi przeszło Pfft
 
sigma
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 27/12/2012 21:36
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

A po czym się poznaje, że prezentów jest za dużo? Pfft No dużo, ale przecież nie będę ludziom zwyczajów zmieniać i domagać się mniejszej ilości prezentów.
O kapciach już u siebie w wątku pisałam Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Swietlik
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 27/12/2012 22:39
Awatar

Finiszujący


Postów: 223
Data rejestracji: 23.12.12

Ech... u mnie jest tradycja dawania kasy na Świeta jak juzWink. Poza tym mam takie bardzo sceptyczne podejście do prezentow, zawsze moim przyjaciołom mowie że nic nie chce " bo to tylko rzeczy etc etc" Ale prawda jest taka, że poniewaz mam talent plastyczny to wszyscy zyczą sobie w zamian ,wiecie np ogrome obrazy "bo dla ciebie to nie jest problem 3 min i juz"(taaaa kurde Angry) a ja nigdy nie mam czasu... takie to nasze pseudo-artystów zycie. Zawsze duże wymagania co do prezentowGrin
[color=#000033][small]"Neron grał na lirze, kiedy płonął Rzym."[/small][/color]
 
Perfidia
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 27/12/2012 23:23
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Prezentów nigdy nie jest za dużo Smile Chyba, że są to prezenty nietrafione - np. ja dostałam sweter (nie powiem od kogo), mimo, że swetrów nie noszę nigdy Pfft Ale jeżeli ma się takich agentów wywiadu jak to sigma opisała, to zdecydowanie nie ma czegoś takiego jak "za dużo prezentów".
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
sigma
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 27/12/2012 23:38
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Perfidia, to w czym Ty chodzisz?! myśliciel
Możesz mi oddać, ja chodzę właściwie tylko w swetrach Grin
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
fluorescent rabbit
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 27/12/2012 23:51
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

ja dostałam jak zwykle gatki i staniki, oprócz tego czekoladki miętowe, czekoladki maślane, czekoladę-sztachetę jogurtową, czekoladki milki i renifera z czekolady oraz od siebie kawę na wagę z Ekwadoru ^^
 
ef
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 27/12/2012 23:55
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

gatki i skarpetki! byłabym zapomniała! jak co roku.
ale to dobrze, bo sama nie mogę się zmusić, żeby sobie gatki kupić, a od czasu do czasu by się przydało.
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
Nadzieja
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 28/12/2012 00:25
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

To ja też się pochwalę swoimi prezentami książkę "Dobre dziecko" - Romy Ligockiej, bluzkę, kolczyki i rękawiczki.

Dużo radości sprawiło mi obserwowanie i reakcja innych na prezenty ode mnie uwielbiam sprawiać innym prezenty..
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Święta Porozmawiajmy 17 23/12/2013 13:11

50,280,981 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024