16 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
2 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
2 tygodni Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline
Alia Alia
6 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
6 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
Prezenty na święta
RedKate
Dodany dnia 29/12/2014 23:04
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

U mnie wszystkie prezenty w kupie (moje, Męża i Młodego) wyglądają tak:
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/929d0f22272899d2.html][IMG]http://images70.fotosik.pl/481/929d0f22272899d2med.jpg[/IMG][/URL]
Ponad to dostałam jeszcze kalendarz, obrus, pudło dobrej herbaty i wszyscy dostaliśmy masę słodyczy Smile
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
Izolda
Dodany dnia 29/12/2014 23:05
Awatar

Finiszujący


Postów: 372
Data rejestracji: 18.10.14

na bogato Kasia!!! Gratulacje fajne prezenty :-)
[i]Był las nie było nas, będzie las nie będzie nas [/i]cyt z serialu" Na dobre i na złe"
 
RedKate
Dodany dnia 29/12/2014 23:08
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Dziękuję! Śmieję się, że musieliśmy być bardzo grzeczni, bo faktycznie Mikołaj nie pożałował Wink. Zegarek dostałam od męża, wymarzony, wyczekany, a ja nie umiem żyć bez zegarka Smile. No i cieszę się strasznie, że Młody tak lubi książki. Jego regały też już się uginająSmile.
Edytowane przez RedKate dnia 29/12/2014 23:08
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
Nix
Dodany dnia 29/12/2014 23:18
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1056
Data rejestracji: 13.11.14

Ano, podobno, żeby dziecko lubiło książki, trzeba je dobrze wychować. Więc gratuluję umiejętności - taki prezent ode mnie Wink
[b][i]Ale z przeszkodami jest tak jak z pokrzywą - trzeba je uchwycić i wznieść się ponad nie[/i][/b]
 
wojt81
Dodany dnia 30/12/2014 13:44
Rozgrzewający się


Postów: 22
Data rejestracji: 05.06.14

Zazdroszczę takich prezentów. U mnie jak co roku bida - jakieś słodycze i ciepłe skarpety. I tak od kilku lat Pfft
 
sigma
Dodany dnia 26/12/2015 19:33
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Ktoś ma ochotę się pochwalić prezentami może? Ja zawsze jestem ciekawa, co ludzie dostają Wink
Swoimi się pochwalę, jak wrócę do domu Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
martyna
Dodany dnia 26/12/2015 20:00
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

ja nie dostałam prezentów ŻADNYCH, przy podrzuceniu drobnych upominków w Mikołajki podcięto mi skrzydła stwierdzeniem " nie wygłupiaj się my już nie wierzymy w Mikołaja ". Rzeczywistość trwa.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Alia
Dodany dnia 27/12/2015 10:57
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

Zdjęć nie będzie, ale mogę się pochwalić werbalnie: dużo różnych kosmetyków, zestaw Yves Rocher do pielęgnacji ciała, różne pachnące balsamy i mydła z Body Shop (to od reszty rodziny). A od męża koszulka z Sowulką (uwielbiam), wisiorek, "Historia kotów" w papierze i "Wróżenie z wnętrzności" Szostaka w ebooku. I pewnie jeszcze będzie bluza "Riders of Rohan", bo kupiłam dla niego, ale wzięłam trochę za mały rozmiar, więc po świętach zamawiamy dla niego większą, a ta będzie dla mnie.
 
ef
Dodany dnia 27/12/2015 18:45
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

dostałam reportaż Jagielskego, "Wszystkie wojny Lary", gatki (na wszystkie okazje dostaję gatki!) i yerbę. i kasę na szczodraczki Grin
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
sigma
Dodany dnia 27/12/2015 18:58
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Co to są szczodraczki? myśliciel
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
sigma
Dodany dnia 28/12/2015 13:18
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Jako że u nas w tym roku prezentami obdarowywało się kilka rodzin, w których nie wszyscy się dobrze znają, to wprowadziliśmy listy rzeczy, które chcielibyśmy dostać (tworzone albo w swoim imieniu, albo w imieniu osoby, którą ktoś dobrze zna). I mniej więcej 3/4 prezentów to są rzeczy wybrane z tych list, więc bardzo trafione Wink
I tak dostałam w tym roku dużo różnych słodyczy, kilka fajnych mieszanek herbat i akcesoriów do herbaty (np. silikonowy ludzik-zaparzacz), trochę bardzo oryginalnych domowych przetworów i alkoholu (np. dżem z fig i mango z whisky i goździkami albo dżem z fig i różowego granatu z rumem i anyżem), figurki aniołków do kolekcji, skarpetki z sowami i małą sówkę-zawieszkę,naturalny krem do rąk.
A z większych rzeczy:
- książki: "Jolanta" S. Chutnik, "Feblik" M. Musierowicz i "Kołonotatnik z Bohaterem" M. Halber (Hura)
- gry: Geniusz i Dixit Jinx. I kości miłości, poza częścią oficjalną Pfft
- poduszkę z wilkami Smile
- długi ciepły sweter i cieńsza tunika Wink
- duże czarne prostokątne talerze Smile
I dwie koperty, za które kupię sobie kolejowy kalendarz ścienny, bank energii, książkę NieObcy i może jeszcze jakąś sukienkę albo tunikę, jeśli znajdę.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Junk Head
Dodany dnia 28/12/2015 16:23
Startujący


Postów: 193
Data rejestracji: 11.04.15

W sumie robienie listy prezentów, które chciałoby się dostać jest dość rozsądne i ma to jakiś sens... musze to kiedyś w przyszłości wykorzystać Grin
Bo w sumie szkoda, aby pieniądze marnowały się na rzecz, której za jakiś czas się pozbędę lub wrzucę do kartonu i tyle.

Sigmo, poduszka z wilkami brzmi ciekawie Grin (pewnie dlatego, że kocham motywy zwierzęco-roślinne)
 
sigma
Dodany dnia 28/12/2015 17:57
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Piękna jest, jak wszystko, co wilcze Smile
Przeznaczenie pieniędzy prezentowych trochę się jednak zmieniło, bo trafiłam na nowy sklep mający w ofercie moje rozmiary i na fajną wyprzedaż... więc na prezent sobie kupiłam jeszcze dwie dzianinowe tuniki i jedną ciepłą sukienkę Smile
Kalendarz i książkę i tak sobie kupię, ale już sama Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
girl interrupted
Dodany dnia 28/12/2015 20:07
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

W tym roku dostałam: komplet pościeli z kory, balsam do ciała i żel pod prysznic ujędrniający Nivea, 4 pary skarpetek, szampon przeciwłupieżowy (bez złośliwości, sama chciałam) plus paczkę ze Stanów, której się w ogóle nie spodziewałam Smile No i jeszcze jutro coś dostanę, a co to będzie? Niespodzianka Smile
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
ef
Dodany dnia 28/12/2015 23:07
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

[quote][b]sigma napisał/a:[/b]
Co to są szczodraczki? myśliciel[/quote]

tam skąd pochodzą moi rodzice, jak byli dzieciakami/młodzi, był taki zwyczaj, że po wigilii dzieciaki chodziły od domu do domu... w sumie nie wiem jak to było, ale coś jak dzisiaj kolędnicy, tylko tak po prostu chodziły, bez przebierania i śpiewania, odwiedzały znajomych, krewnych i dostawały jakiegoś grosika.
teraz rodzice mieszkają w dużym mieście, a w tej wsi/okolicy pewnie współcześnie już się tego nie robi, ale tego "grosika" (trochę większego) dostaję. to jest prezent świąteczno-jakiśtam, bo rzeczowych prezentów w mojej rodzinie sobie nie dajemy. wyjątkiem są dzieci, których jest naprawdę dużo Wink
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
RedKate
Dodany dnia 29/12/2015 03:44
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

A ja dostałam serducho od Męża Smile
[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/671f3e89f4c13cca][IMG]http://images78.fotosik.pl/190/671f3e89f4c13ccam.jpg[/IMG][/URL]

To tylko część prezentu, druga jest trochę odłożona w czasie (prawdopodobnie styczeń lub luty), a jest to tatuaż u mojej wymarzonej tatuatorki Hura. To niezły wyczyn, bo dziewczyna ma zajęte terminy na najbliższe pół roku, myślałam, że w życiu to mi się nie uda. Smile

Poza tym dostałam czapkę+szalik, sweter, naszyjnik i szkatułkę na biżuterię. Chłopaki dostali masę płyt i książek oraz grę "Talizman", więc i z ich prezentów będę korzystać Pfft. (Młody dostał też lego, z którego bardzo cieszy się Mąż Wink).
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
ploion
Dodany dnia 29/12/2015 11:40
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 924
Data rejestracji: 02.12.14

Aaa! Jaki piękny, niespotykany wisiorek
[color=#6633cc]"nazwał chorobę władcy melancholią, proponując, by go zanurzono w olejku fiołkowym i w ten sposób dostarczono do jego mózgu nieco wilgoci"[/color]
 
Jaskolka
Dodany dnia 01/01/2016 22:50
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

[quote](np. silikonowy ludzik-zaparzacz)[/quote]
Ooo, sigma, bardzo Cię proszę o informację, jak się to sprawdza! Bo ja cały czas się obawiam, że mi herbata przejdzie jakimś plastikiem, a widzę genialne kształty (np. kot <3)...

Kate, wisiorek genialny Grin
Edytowane przez Jaskolka dnia 01/01/2016 22:50
[i]- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.[/i]
 
sigma
Dodany dnia 02/01/2016 00:38
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Plastikiem nie przechodzi, problem mam tylko taki, że najdrobniejsze kawałki mieszanki mi czasem przez dziurki przechodzą i trochę farfocli mam w kubku. Niewiele, ale ja nie lubię, jak mi coś pływa ;)
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
mosia
Dodany dnia 02/01/2016 00:50
Awatar

Rozgrzany


Postów: 69
Data rejestracji: 08.10.15

[quote][b]RedKate napisał/a:[/b]
A ja dostałam serducho od Męża Smile
[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/671f3e89f4c13cca][IMG]http://images78.fotosik.pl/190/671f3e89f4c13ccam.jpg[/IMG][/URL]

To tylko część prezentu, druga jest trochę odłożona w czasie (prawdopodobnie styczeń lub luty), a jest to tatuaż u mojej wymarzonej tatuatorki Hura. To niezły wyczyn, bo dziewczyna ma zajęte terminy na najbliższe pół roku, myślałam, że w życiu to mi się nie uda. Smile

Poza tym dostałam czapkę+szalik, sweter, naszyjnik i szkatułkę na biżuterię. Chłopaki dostali masę płyt i książek oraz grę "Talizman", więc i z ich prezentów będę korzystać Pfft. (Młody dostał też lego, z którego bardzo cieszy się Mąż Wink).[/quote]



RedKate a jaki to tatuaż jeśli możesz oczywiście się tym podzielić Smile
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Święta Porozmawiajmy 17 23/12/2013 13:11

50,242,085 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024