29 Marca 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
2 dni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 dni Offline
swistak swistak
3 tygodni Offline
Alia Alia
3 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
4 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Nie czuję się bezpiecznie z ....
tajfunek
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 27/07/2019 21:41
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Tylko po co moderator,który np. Nie loguje się pół roku, rok na forum?
Jaka rolę taki moderator spełnia?
Sigma,dzięki za uspokojnie mnie w kwestii zdjęcia blokady. Gdyby zamknięta część została odblokowana byłoby to bardzo nie w porządku,bo ustalenia były inne.
 
Nieustraszona
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 27/07/2019 21:44
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

[quote][b]tajfunek napisał/a:[/b]
Tylko po co moderator,który np. Nie loguje się pół roku, rok na forum? [/quote]

Wyjełaś mi to z klawiatury i to.jest nie w porządku także wobec Sigmy jedynej.na placu boju.
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
sigma
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 27/07/2019 21:48
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

A to jest temat do przedyskutowania. Generalnie aktywność na forum nie miała być decydującym czynnikiem w kwestii bycia moderatorem, ale rzeczywiście trudno podejmować jakiekolwiek decyzje dotyczące forum, jeśli kogoś na nim od lat nie ma.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
ef
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 27/07/2019 22:42
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

[quote][b]tajfunek napisał/a:[/b]
Sigma,dzięki za uspokojnie mnie w kwestii zdjęcia blokady. Gdyby zamknięta część została odblokowana byłoby to bardzo nie w porządku,bo ustalenia były inne. [/quote]

też zależy mi na tym, żeby blokada została utrzymana.

i podobnie jak niektórzy, w związku z tym co się stało też poczułam się bardzo niepewnie.
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
swistak
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 17/08/2019 14:09
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1757
Data rejestracji: 11.08.14

Obecnie nowi użytkownicy forum [b]muszą założyć wątek w dziale "Przedstaw się" przed pisaniem w pozostałych działach[/b]. Jest to wymuszone przez prawa dostępu do poszczególnych działów forum.

Mimo odpowiedniego zapisu w regulaminie oraz stosownego przypomnienia na górze formularza rejestracyjnego wielu nowych użytkowników [b]nie wie o tym mechanizmie[/b]. Kojarzę chociażby pytania w shoutboksie pt. "jak mogę utworzyć nowy wątek / post".

Przypuszczam, że wiele osób nie zauważa przypomnienia na górze formularza rejestracyjnego. [b]Myślą oni, że forum nie działa[/b], bo nie mogą utworzyć nowego wątku / posta i [b]odchodzą[/b]. Wiem, że nowi użytkownicy powinni przeczytać regulamin, jednak przypuszczam, że niewielu z nich to robi. Jak często (na innych stronach) czytacie stosowne regulaminy / umowy licencyjne, nawet jeśli musicie zaznaczyć, że je przeczytaliście?

Jak przeglądam listę wszystkich użytkowników (np. [url]http://mam-efke.pl/members.php?sortby=all&rowstart=80[/url] ), to widzę, że większość z nich nie należy do żadnej grupy, zatem nie napisało odpowiedniego postu powitalnego. Niektórzy mogą się też bać / wstydzić utworzenia postu powitalnego i pisania o sobie (i potrzebują pewnego rozkręcenia się na forum).

Jak widać, ta blokada [b]zmniejsza znacząco liczbę nowych użytkowników forum[/b]. Z tego względu [b]chciałbym zaproponować jej zdjęcie[/b].

Jeśli by się na to nie zdecydowano, można zamiast tego wyświetlać nowym użytkownikom stosowne powiadomienia przy próbie utworzenia nowego wątku / posta. Wydaje mi się, że obecnie nowi użytkownicy po prostu nie widzą przycisków "Odpowiedz" / "Nowy wątek" i bezowocnie ich szukają.

Edycja: przepisałem w dużej mierze posta na nowo, tak żeby był on bardziej czytelny (przepraszam, że wcześniej pisałem bardzo zawile).
Edytowane przez swistak dnia 18/08/2019 14:07
 
Makro
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 26/08/2019 00:27
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

W dużym stopniu to moja wina. Nie mam czasu zajmować się współudziałem w moderowaniu, ilość obowiązków mnie przytłacza (myślałem, że z upływem czasu będzie ich mniej). Nie mam też czasu na wprowadzanie nowości, sprawdzanie życia forum Sad

Dużym problem też jest to, że są problemy techniczne - forum jest na antycznym skrypcie, nie idzie go przenieść.

Nie jestem pewny, czy dobrym pomysłem jest natłok nowych użytkowników, przy braku odpowiedniej liczby moderatorów.

Faktycznie, trzeba zastanowić się nad przyszłością mam eFkę.
Pozwólcie, że założę nowy wątek, gdzie bardzo proszę o pomysły.


[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zaczęło się Przedstaw się 10 03/09/2023 13:57
Dusza - to co czuję i myślę Porozmawiajmy 920 04/06/2022 20:06
czy po ed można się odchudzać? Zaburzenia odżywiania 12 06/09/2021 20:51
Zdrowie psychiczne ludzi nie zdiagnozowanych Ogólnie o psychiatrii 6 29/11/2020 10:52
Przedstaw się Przedstaw się 4 28/11/2020 18:50

50,117,770 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024